گیلانیان
سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ Tuesday, 11 December , 2018
بهمن ۲۰, ۱۳۹۶ کد خبر : 65375 خبر ها

نماینده مردم شهرستان آستارا :

قرار گرفتن آستارا روی ریل توسعه و پیشرفت با ورود نخستین قطار باری

قرار گرفتن آستارا روی ریل توسعه و پیشرفت با ورود نخستین قطار باری

گیلانیان : نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بهره‌برداری نهایی از راه‌آهن بین‌المللی آستارا- آستارا را دارای خیرات و برکات فراوانی برای مردم این شهرستان است گفت: با ورود نخستین قطاری باری به شهرستان آستارا از طریق خط‌ریلی آستارا این شهرستان روی ریل توسعه و پیشرفت قرار گرفته است.

ولی داداشی پیش از ظهر امروز در جریان بازدید از بارانداز آستارا- آستارا در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: با ورود نخستین قطاری باری به شهرستان آستارا از طریق خط‌ریلی آستارا- آستارا، این شهرستان روی ریل توسعه و پیشرفت قرار گرفته است.

وی با اشاره به نواقض موجود در بارانداز آستارا- آستارا گفت: باید همه تلاش‌های لازم جهت اتمام این پروژه بین‌المللی بسیار مهم و افتتاح نهایی و رسمی آن به کار گرفته شود.

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی بهره‌برداری نهایی از راه‌آهن بین‌المللی آستارا- آستارا را دارای خیرات و برکات فراوانی برای مردم شهرستان آستارا دانست و افزود: در این طرح عظیم فرصت‌های بسیار زیادی در زمینه‌های ایجاد اشتغال، توسعه اقتصادی و جدب سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی وجود دارد.

داداشی با اذعان به اینکه اتصال به مسیر ترانزیت بین‌المللی در آستارا کلید طلایی برای گشایش درب‌های جدید و عرصه‌ای بی‌همتا برای شمال کشور است بیان کرد: در تلاش هستیم تا راه‌آهن آستارا- آستارا به راه‌آهن آستارا- رشت و از آنجا به راه‌آهن رشت- قزوین متصل شود.

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با توجه به ظرفیت و حجم بسیار بالای حمل‌ونقل کالا اعم از واردات و صادرات زون‌های مختلفی در بارانداز آستارا- آستارا تعریف شده است گفت: این زون‌های قابلیت اجرای پروژه‌های بزرگ و سودآور را دارند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*