گیلانیان
یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ Sunday, 28 February , 2021
فوریه 14, 2021 کد خبر : 81220 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

فرماندار شهرستان رشت :

قطع آب و برق برخی مدارس در رشت اهانت به معلمان و دانش‌آموزان است

قطع آب و برق برخی مدارس در رشت اهانت به معلمان و دانش‌آموزان است

گیلانیان : فرماندار شهرستان رشت گفت: شأن فرهنگیان بسیار بالاست لذا قطع آب، برق‌ و گاز برخی مدارس توسط دستگاه‌ها توهین به دانش‌آموز و است و نباید شاهد چنین اتفاقاتی باشیم.

علی فتح‌اللهی ظهر امروز در جلسه شورای آموزش پرورش شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری رشت با اشاره به اثرات آموزش در جامعه اظهار داشت: توجه به اصل “توسعه” زمینه تحول اساسی برای رشد یک جامعه را فراهم‌ می‌کند.

فرماندار شهرستان رشت به ضرورت‌های توسعه در جامعه اشاره و بیان کرد: برای رسیدن به توسعه نیازمند انسان‌هایی دارای تفکرات توسعه و نقش‌آفرینی آن‌ها در جامعه هستیم و آموزش این‌ انسان‌ها نیز با دستان پُرتوان معلمان میسر می‌شود.

فتح‌اللهی با بیان اینکه اثرات‌‌ جلسات شورای آموزش پرورش به تمام فعالیت‌ها برمی‌گردد تصریح کرد: برای ارتقاء‌ فرهنگ ترافیکی و حل معضلاتی همچون پسماند و یا فرهنگ‌سازی در این مسیر، مبحث آموزش و پرورش باید مورد توجه باشد و آموزش انسان‌های این‌ حوزه نیز بر عهده فرهنگیان و معلمان است.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت با اشاره به ضرورت مشاهده نتایج کارها و برنامه‌ها در عمل خاطرنشان کرد: برنامه‌ها و پیشنهادات بر مبنای واقعیات و درآمدها طراحی و ارائه شود و نگاه ما این باشد که چطور می‌توانیم برای سایر شهرستان‌ها برنامه‌های موفقیت‌آمیز ارائه دهیم.

فرماندار شهرستان رشت با ابراز اینکه از ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها باید در مسیر رشد و توسعه استفاده شود افزود: استفاده از ظرفیت‌ها و افزایش انگیزه در دانش‌آموزان و معلمان باید مدنظر باشد و افزایش انگیزه قدرت‌آفرین است.

فتح‌اللهی با اشاره به ضوابط پیرامون مصرف آب، برق و گاز مدارس خاطرنشان کرد: شأن فرهنگیان بسیار بالاست لذا قطع کردن آب، برق‌ و گاز مدرسه در واقع توهین به دانش‌آموز است و نباید شاهد چنین اتفاقاتی باشیم.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در استان گیلان نیز در این جلسه با اشاره به احداث ۲ هزار و ۵۰۰ مدرسه توسط این ستاد در سطح کشور اظهار داشت: ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با توجه به شرایط ناشی از کرونا در حوزه آموزش، اقدامات حمایتی را در این حوزه به‌عمل آورد.

محمد کرمی به ضرورت حمایت از خانواده‌های کم‌برخوردار با حفظ شأن دانش‌آموزان و خانواده‌ها اشاره و بیان کرد: پویش‌ ملی مشق احسان، اهدای بسته‌های آموزشی و کمک در حوزه تأمین تبلت از جمله اقداماتی بوده که انجام شد و در عین حال ستاد اجرایی اقدام به تأسیس کارخانه‌ای در آذربایجان شرقی جهت تولید تبلت ایرانی کرده است.

در ابتدای در این جلسه تعدادی از فرهنگیان باتجربه شهرستان هرکدام پیشنهادات و انتقاداتی در حوزه نظام آموزش و پرورش مطرح کردند و خواستار رفع مشکلات موجود شدند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

حد غنی‌سازی ایران ۲۰درصد نیست متناسب با نیاز کشور ممکن است به ۶۰درصد هم برسد

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری:

حد غنی‌سازی ایران ۲۰درصد نیست متناسب با نیاز کشور ممکن است به ۶۰درصد هم برسد

میراث طبیعی گیلان در فهرست ملی افزایش یافت

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی :

میراث طبیعی گیلان در فهرست ملی افزایش یافت