گیلانیان
جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱ Friday, 27 January , 2023
سپتامبر 10, 2013 کد خبر : 21344 خبر ها

کاراته کاران گیلانی دو مدال رقابت های لیگ جهانی را کسب کردند

کاراته کاران گیلانی دو مدال رقابت های لیگ جهانی را کسب کردند

گیلانیان : مسوول اجرایی هیات کاراته گیلان گفت: کاراته کاران این استان در رقابت های لیگ جهانی کاراته در رده سنی امید و بزرگسال، موفق به کسب دو مدال شدند.

علی اسماعیلی شامگاه سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در جریان این رقابت ها که در ترکیه جریان داشت، کاراته کاران گیلانی یک مدال نقره و یک مدال برنز کسب کردند.

وی اظهار کرد: بر این اساس، در پایان این رقابت ها و در وزن ۷۵- کیلوگرم سعید حسنی پور کاراته کار شایسته گیلانی موفق به کسب مدال نقره لیگ جهانی کاراته شد.

وی ادامه داد: همچنین در رده سنی ۶۷ – کیلوگرم، آروین باقری دیگر کاراته کار استان گیلان موفق به کسب مدال برنز رقابت های لیگ جهانی کاراته در وزن خود شد.

مسوول اجرایی هیات کاراته استان گیلان بیان کرد: در لیگ جهانی کاراته رده سنی امید و بزرگسال جهان که در ترکیه جریان داشت، ۴۰۰ کاراته کار از ۳۸ کشور با هم به رقابت پرداختند که در نهایت تیم ملی کاراته ایران با کسب پنج مدال طلا، هفت مدال نقره و دو مدال برنز عنوان قهرمانی را کسب کرد.

علی اسماعیلی در ادامه گفت: در رقابت های کاراته رده سنی نوجوانان و جوانان لیگ جهانی نیز که طی هفته گذشته در ترکیه برگزار شده بود، کاراته کاران گیلانی موفق به کسب یک مدال طلا، دو مدال نقره و یک مدال برنز شده بودند./منبع : ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی