گیلانیان
سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ Tuesday, 24 May , 2022
ژانویه 1, 2022 کد خبر : 82853 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

لزوم فعالیت مستمر تیم های نظارتی و برخورد با متخلفان در حوزه اقلام دارویی

لزوم فعالیت مستمر تیم های نظارتی و برخورد با متخلفان در حوزه اقلام دارویی

گیلانیان : استاندار و رئیس ستاد مدیریت کرونای گیلان بر لزوم فعالیت مستمر تیم های نظارتی و برخورد با متخلفان در حوزه اقلام دارویی و نیز تقویت پوشش بیمه تکمیلی بیماران در بیمارستان ها تأکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛ دکتر اسدالله عباسی پیش از ظهر امروز (شنبه) در جلسه ستاد استانی مدیریت کرونا، با قدردانی از حضور پرشور مردم در مراسم ۹ دی، گفت: اطمینان دارم در مراسم بزرگداشت سالروز شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی نیز شاهد حضور مردم بصیر و انقلابی استان هستیم.

 وی با اشاره به تشییع پیکر هشت شهید گمنام در سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر لزوم هم افزایی دستگاه‌های متولی برای اجرای هرچه بهتر مراسم تأکید و اضافه کرد: شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و نیز شهدای مدافع حرم، اسطوره دینداری و ولایتمداری هستند که رهبر معظم انقلاب و رییس جمهوری نیز بر لزوم بزرگداشت آنان تاکید داشته و دارند.

 دکتر عباسی به گسترش سویه اُمیکرون در برخی کشورها اشاره و اضافه کرد: لازمست با آگاهی بخشی به جامعه و تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی ، از ابتلا و گسترش آن جلوگیری بعمل آید.

 استاندار گیلان تاکید کرد: باید بر ارائه پوشش بیمه درمان تکمیلی در بیمارستان‌ها نظارت کافی صورت گیرد تا هزینه های گزاف بر بیماران تحمیل نشود.

 رئیس ستاد مقابله با کرونا گیلان ، رصد و پایش مستمر مرزها و انجام تست کرونا برای اتباع بیگانه را امری مهم خواند و افزود: در اماکن سرپوشیده و اجتماعات نیز باید به رعایت دستورالعمل های بهداشتی پایبند بود.

 وی همچنین واکسیناسیون رانندگان سرویس مدارس همچون دیگر رانندگان شبکه حمل و نقلی را یک الزام دانست و گفت: لازم است در این خصوص اطلاع رسانی کافی صورت گیرد.

 استاندار گیلان با بیان اینکه هیچگونه کمبود و گرانی اقلام دارویی در استان وجود ندارد ، بر لزوم فعالیت مستمر تیم های نظارتی و برخورد با متخلفان تاکید کرد .

 در این جلسه که فرمانداران سراسر استان نیز به صورت ارتباط تصویری حضور داشتند ، هریک از رئیسان کارگروه‌های ستاد استانی مدیریت کرونا به ارائه گزارشی از روند اقدامات حوزه خود پرداختند.

 

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد