گیلانیان
چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ Wednesday, 10 August , 2022
فوریه 22, 2012 کد خبر : 7151 خبر ها

در آستانه آغاز تبليغات رسمي نامزدها :

لیست نامزد های انتخاباتی گیلان اعلام شد

لیست نامزد های انتخاباتی گیلان اعلام شد

گیلانیان: غلامعلی رضوانی امروز لیست نامزدهای انتخاباتی تایید شده گیلان را اعلام کرد:

حوزه انتخابیه رشت :

سید علی آقازاده، مهناز ابراهیم‌زاده، اسکندر احمدپور، عادل ایمانی پرشکوه، پیمان پورعلی شارمی، حسن تامینی، غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، صادق جعفرپور کلوری، علی‌محمد جلوه، سید حسین حدائقی، فاطمه دانایی کیاسرایی، غلامرضا خانکشی‌‌پور، آصف داداشی، مهدی رمضانی درویشی، مسعود زهرابی، محمدرضا زیبایی، مجتبی شفیعی کاسی‌احمدانی، نظر علی علیزاده، حجت‌الاسلام نادر غلام‌ حضرت حجت، محمود فضلعلی، علیرضا کاشفی، محمدرضا کاظمی، جبار کوچکی‌نژاد، سید محمد مرتضوی، باقر مقتدر شعار ابراهیم سرائی، سید رضا موسوی‌روزان، مظفر نامدار، راضیه نجفی، حامد نصیری، محمد نظامی وطن‌دوست و محمد نعیمی جوینی و خسرو قربانی هستند.

حوزه انتخابیه آستارا :

میثم ضارب‌نیا، عسگر غنی، علیرضا نعمتی و صفر نعیمی‌رز هستند‌.

حوزه انتخابیه آستانه‌اشرفیه  :

علی جعفری دهگا، کیوان حسن‌پور، علی حقیقت‌شناس، مهدی رحمدل، ساسان رستگار حسن‌کیاده، محمدعلی رمضانی دستک، علی سیرتی گوهری، محمد علی شعبانی حسن کیاده، سید مهدی صادق، علی‌نقی فرحمندبندری و محمد حسین قربانی

حوزه انتخابیه بندر انزلی :

صادق برزگر، حسن خسته‌بند، عسگر صیاد نعمتیان و علی طاهباز

حوزه انتخابیه رودبار :

 علی اسماعیل‌پور، رضا اکبرزاده، عبدالله امیری دوگاهه، حسین بکیان دوگاهه، نقی بیکی، عطاءالله حکیمی،مهرداد گودرزوند چگینی، عبدالله پورآقایی و محمد رضا مرشدی

 حوزه انتخابی شهرستان رودسر و املش :

محمدمهدی رهبری، اسدالله عباسی، محمدعلی جانی‌شوکی، قاسم‌ خانی، سید غفور قنبری و مسعود مجیدی

حوزه انتخابیه صومعه‌سرا :

  شجاع اسرارپوش پیرسرایی، فاطمه تجربه‌کار عربانی، حمید رضا خصوصی، سیدکاظم دلخوش، محمدتقی رنجبر و سید اصغر قاسمی فتمه‌سری

حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال :

مصلحت آفتابی خطبه‌سرا، شادمان احمدی‌نژادرزدار، کریم اسلام‌دوست‌کار بند، نعمت‌الله اصلانی، رضا حق‌جو، نسرانه ذوالفقاری، احسن‌الله رادمهر، محمدرضا سلامی، محمود شکری، سید شفیع شفیعی‌شالکه، نعمت‌الله علی‌نیا مریان، ابراهیم فرجی طولارود، بهمن محمدیاری، سید رحیم‌الله میرکاظمی، مجید نیکخوی و منصور یوسفی‌جوکندان

حوزه انتخابیه فومن و شفت :

ناصر اشرافی، داود انصاری شیخ‌محله، خلیل بهروز‌فر، ناصر عاشوری و کیوان میرزایی

حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل :

اسمعیل بابایی، تقی حیدردوست، علی‌نقی خانی‌پور راد، کامل خیرخواه، هادی رفیع‌پور، هادی صدیقی، کام‌بخش فرحمند حبیبی، رسول فرخی، یوسف قاسمی، روح‌الله مدامی، ایرج ندیمی، ذبیح‌ نیکفر لیالستانی، حسن هادی‌پور و حمیدرضا وزیری

حوزه انتخابیه لنگرود :

حسن اخگری، مهرداد لاهوتی، سید گل‌آقا پورعباس، قربانعلی جهاندیده، علی روستایی، علی شفیعی، عسکر فزونی، حسن کریمی مریدانی، باقر منفرد فتیده و محمدعلی حیدری

رضوانی گفت : در گیلان ۲۰۲ نفر داوطلب نمایندگی مجلس نهم شده بودند که از این تعداد صلاحیت ۱۱۹ نفر تایید شد و ۲۶ نفر انصراف دادند و بقیه نیز نتوانستند تایید صلاحیت خود را بگیرند./فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد