گیلانیان
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ Friday, 6 December , 2019
دی ۱۸, ۱۳۹۲ کد خبر : 23561 خبر ها

نعیمی رز :

مجلس ارتباط دولت با انگلیس را رصد می‌کند/ روباه پیر قابل اعتماد نیست

مجلس ارتباط دولت با انگلیس را رصد می‌کند/ روباه پیر قابل اعتماد نیست

گیلانیان : عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه روباه پیر استعمار قابل اعتماد نیست، گفت: نمایندگان مجلس ارتباط با دولت انگلیس را رصد می‌کنند.
صفر نعیمی‌رز با اشاره به دعوت رئیس گروه دوستی مجلس از «جک استراو» وزیر سابق انگلیس به تهران، اظهار کرد: نمایندگان و مسئولان دولتی باید در رابطه با انگلیس مراقب باشند.
وی افزود: جک‌ استراو درصدد استفاده ابزاری و حزبی از این سفر به نفع خود و حزبش مانند سفر گروه پارلمانی اروپا به ایران است.
نماینده مردم آستارا در مجلس افزود: مسئولان و نمایندگان مراقب باشند تا از طرف «استراو» اعمال غیرعرفی و غیرقانونی مانند هیئت پارلمانی اروپا رخ ندهد.
وی با بیان اینکه سیاست‌مداران در تاریخ گذشته و حال کارنامه‌ای دارند، تصریح کرد: دشمنی آنها با نظام و مردم ایران به اثبات رسیده است.
نعیمی‌رز وظیفه و مسئولیت مهمان خارجی از دعوت تا خروج را به‌عهده وزارت خارجه دانست و گفت: وزارت امور خارجه بسیار مراقب باشد.
وی با تأکید بر اینکه مهمان سیاسی خارجی حق سفر به شهرها و مکان‌های دیگر را ندارد، ادامه داد: این سفرها با اجازه مسئولان وزارت خارجه و مسئولیت‌ها تعریف شده باشد و هر دستگاهی وظیفه خود را انجام دهد.
عضو کمیسیون امنیت مجلس گفت: هیئت پارلمان انگلیس روز گذشته به ریاست جک استراو در رأس یک هیئت پارلمانی ۴ نفره وارد تهران شد.
وی هدف از سفر وزیر خارجه سابق انگلیس و هیئت همراه به ایران را یک اراده سیاسی برای عادی‌سازی روابط خواند و خاطرنشان کرد: تاریخ نشان داده که دولت و سیاست‌مداران انگلیس در گذشته و حال با نظام و مردم ایران دشمنی علنی داشته‌اند و هرگز در تاریخ به نفع کشور و مردم ایران گام مثبت بر نداشته‌اند.
نعیمی‌رز متذکر شد: دولت انگلیس تاریخ سیاهی دارد و زمانی اکثریت کشورهای جهان مستعمره انگلیس بوده و حتی آمریکا روزگاری مستعمره این کشور بود که با جنگ مردم آمریکا با انگلیس و دادن ده‌ها هزار کشته ایالات متحده آمریکا به استقلال رسید.
وی فتنه و ایجاد تفرقه و جنگ‌های امروز در جهان را از اقدام‌ها انگلیس ذکر کرد و یادآور شد: اجرای فکر و نقشه تاسیس و اشغال فلسطین پاره تن جهان اسلام توسط دولت انگلیس بود.
این نماینده، تاسیس دولت غیرمشروع صهیونیسم در سازمان ملل را توسط دولت استعمارگر انگلیس عنوان کرد و یادآور شد: جدا کردن بحرین و هرات و بلوچستان و دیگر بخش‌های کشور و شکست مشروطه و تاسیس حکومت پهلوی و کودتای ۲۸ مرداد توسط این دولت استعمارگر انجام گرفته است
وی خاطرنشان کرد: دولت انگلیس از بدو تاسیس نظام مقدس اسلامی حمایت از تجزیه طلب‌ها تا جنگ تحمیلی و توطئه و قضیه هسته‌ای با دولت و ملت ایران دشمن علنی داشته است و سیاستمداران انگلیس قابل اعتماد نیستند.
نعیمی‌رز متذکر شد: دولتمردان نباید به سیاستمداران انگلیس این روباه پیر استعمار بها دهند و اعتماد کنند و نمایندگان مجلس ارتباط با دولت انگلیس را رصد می‌کنند./منبع :‌فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

اگر توان مدیریت ندارید مسئولیت نپذیرید

امام خامنه‌ای خطاب به داوطلبان نمایندگی مجلس:

اگر توان مدیریت ندارید مسئولیت نپذیرید

واردات اقلام دارویی هیچ سنخیتی با حوزه پزشکی ‌ندارد

نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس:

واردات اقلام دارویی هیچ سنخیتی با حوزه پزشکی ‌ندارد

تحجر و بازگشت به عقب حوزه های علمیه را تهدید می کند

ییس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا :

تحجر و بازگشت به عقب حوزه های علمیه را تهدید می کند

گیلانیان به گزارش الف : حجت الاسلام کاشانی؛ پژوهشگر تاریخ اسلام: حضرت علی (ع) برای رسیدن به قدرت حاضر به گفتن یک دروغ نشد ، اما سه مسئول دولتی ما گفتند بنزین سهمیه بندی نمی‌شود ولی شد!