گیلانیان
جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱ Friday, 27 January , 2023
نوامبر 22, 2011 کد خبر : 4311 خبر ها

موافقت مجلس با لغو مصوبه اخیر درباره حقوق مدیران سیاسی اعلام شد

مجلس در مورد حقوق مادام العمری عقب نشینی کرد

مجلس در مورد حقوق مادام العمری عقب نشینی کرد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رأی به دو فوریت طرح لغو طرح استفساریه تبصره ۳ مواد ۷۱ و ۱۱۷ قانون مدیریت خدمات کشوری موافقت خود را با حذف مصوبه جنجالی هفته گذشته خود درباره حقوق مقامات سیاسی اعلام کردند.  در میان نام های  ۱۹ نماینده امضاء کننده طرح اولیه ” حقوق مادام العمری ” نام دو نماینده گیلان دلخوش و محمد یاری هم به چشم می خورد !
گیلانیان به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، نمایندگان مجلس دو فوریت طرح لغو استفساریه تبصره ۳ مواد ۷۱ و ۱۱۷ قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب ۱۳۸۶ را در جلسه سه شنبه در دستور کار داشتند.
این طرح با ۲۴ امضاء تقدیم هیئت رئیسه مجلس شده است. نمایندگان مجلس پس از استماع سخنان موافق و مخالف با دو فوریت این طرح، با ۱۳۷ رأی موافق، ۲۶ رأی مخالف و ۲۰ رأی ممتنع از ۱۹۵ نماینده حاضر با دو فوریت این طرح موافقت کردند.
پیش از بررسی این طرح دو فوریت طرح حذف تبصره ۳ ماده ۷۱ قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب ۱۳۸۶ در دستور کار نمایندگان مجلس قرار داشت که نمایندگان مجلس در نهایت با دو فوریت و یک فوریت آن مخالفت کردند. نمایندگان با رأی به دو فوریت لغو طرح لغو استفساریه تبصره ۳ مواد ۷۱ و ۱۱۷ قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب ۱۳۸۶ قصد دارند مصوبه جنجالی خود برای حقوق مقامات سیاسی را لغو کنند. اظهارات نمایندگان موافق و مخالف این طرح متعاقباً منتشر می شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی