گیلانیان
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ Tuesday, 25 February , 2020
جولای 5, 2016 کد خبر : 50324 خبر ها

محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی گیلان به اجرا درآمد

محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی گیلان به اجرا درآمد

گیلانیان : رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان در ایام تعطیلات عید سعید فطر خبر داد.

سرهنگ مهیار رستگار روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا بیان کرد: با توجه به فرا رسیدن عید سعید فطر و تقارن آن با تعطیلات پایان هفته جاری، پلیس راه استان محدودیت‌های ترافیکی را به منظور ارتقاء ضریب ایمنی و ایجاد ترافیک روان جاده ای اعمال می کند.

وی اظهار داشت: از ساعت ۱۳ تا ساعت ۲۴ امروز (سه شنبه پانزدهم تیرماه) و از ساعت هشت تا ۲۴ روزهای چهارشنبه تا جمعه (شانزدهم تا هجدهم تیرماه) رفت و آمد انواع کامیون و تریلر به استثنای خودروهای حامل موادسوختی و فاسد شدنی از آزادراه رشت – قزوین‍ و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ رستگار خاطرنشان کرد: همچنین از ساعت هشت تا ۲۴ روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه شانزدهم تا هجدهم تیرماه، این محدودیت در محور آستارا به اردبیل و بالعکس نیز اعمال و تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای خودروهای حامل موادسوختی و فاسدشدنی در این محور ممنوع است.

رئیس پلیس راه گیلان از تمامی رانندگان خواست به علت افزایش تردد در محورها مواصلاتی استان، در این ایام ضمن رعایت مقررات راهنمایی، با آرامش بیشتری رانندگی کنند و در زمان خستگی و خواب آلودگی، استراحت کرده و سپس به مسیر خود ادامه دهند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*