گیلانیان
یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ Sunday, 4 December , 2022
فوریه 24, 2012 کد خبر : 7278 داوطلبان نمایندگی مجلس نهم

حوزه انتخابيه رودسر و املش

محمد مهدی رهبری املشی

بروزرسانی :

وبگاه حامیان پیشرفت و توسعه گیلان “گیلانیان” ، خلق حماسه ای دیگر توسط مردم غیور ایران اسلامی را به محضر ولی عصر (عج) و نایب بر حق ایشان حضرت آیت الله امام خامنه ای و عموم مردم شریف ایران تبریک عرض می نماید.

همچنین خدمت بزرگوارانی که به مجلس نهم راه یافته اند تبریک عرض می کنیم. تبریک نه به واسطه کسب موفقیت بلکه به واسطه کسب فرصت خدمت.
وبگاه حامیان پیشرفت و توسعه گیلان “گیلانیان”، امیدوار است با کار و تلاش مضاعف این عزیزان، شاهد پیشرفت و توسعه بیشتر سرزمین ایران اسلامی باشیم.

===================================

سخن وبگاه گیلانیان :

وبگاه حامیان پیشرفت و توسعه گیلان “گیلانیان” به منظور انجام رسالت رسانه‌ای در راستای دعوت به حضور با شکوه و با بصیرت در پای صندوق های رأی انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای تعیین سرنوشت کشور همانند حماسه ۲۲ بهمن ۹۰ بر اساس نظر سنجی میدانی در شهرهای گیلان اقدام به معرفی جمعی از نامزدهای انتخاباتی استان می نماید .

بدیهی است با احترام به تمام نامزدهای منتخب شورای محترم نگهبان این اقدام نه فقط بر اساس خواست ” وبگاه گیلانیان” بلکه بر اثر اقبال تقریبا حداکثری مردم صورت گرفته که امید است در صورت انتخاب ، نیروهائی وفادار به نظام و آرمان های انقلاب ، اثر گذار ، پویا ، برنامه ساز ، پاسخگو و نقد پذیر باشند .

ان‌شاء‌الله

****

محمد مهدی رهبری املشی

فرماندار سال ۵۸ رودسر و املش

نماینده مردم شهرستانهای رودسر و املش در دوره های دوم، سوم، چهارم و پنجم مجلس شورای اسلامی و همچنین ریاست کمیسیون برنامه وبودجه مجلس در دوره پنجم.

از زندانیان قبل از انقلاب واز همرزمان شهید رجایی .

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی