گیلانیان
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 7 December , 2022
دسامبر 28, 2011 کد خبر : 5220 دسته‌بندی نشده

محمد مهدی قربانی ؟ ایرج ندیمی ؟ یا شخصی دیگر ؟

به گزارش “لاهیگ”، در پنجمین روز ثبت نام داوطلبان نمایندگی دوره نهم مجلس شورای اسلامی، نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در دوره‌های ششم و هفتم خانه ملت دقایقی پیش در محل ستاد انتخابات وزارت کشور ثبت نام کرد.
انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در روز جمعه ۱۲ اسفند در سرتاسر کشور برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظرات

  • رای ما جوانان لاهیجان و سیاهکل فقط و فقط مهندس محمد مهدی قربانی
    تعهد + تخصص = مهندس محمد مهدی قربانی

  • وقتشه به نیروی جوان با ایده های نو فرصت بدیم .رای ما …

  • بعد چهار سال که کاری واسه لاهیجان نشد حال مهندس … با شهردار زوج خوبی میشن واسه پیشرفت هر چه بیشتر شهر!

  • خیلی جالبه به کسی چون مهندس ” م م ق ” که در خانواده روحانی و مذهبی متدین به دنیا آمده و بزرگ شده، من بشخصه حداقل بیست و چند ساله که از نزدیک با او ارتباط دارم از مدرسه تا دانشگاه و بعد از آن ،و صد در صد گواهی می دهم ایشان این نظام و اسلام رو ریشه ایی قبول داره با اعتقاد قلبی ،در کنار تحصیلات عالیه و مردمی بودنش، یک حس ناسیونالیستی داره که دوست داره برای شهر و همشهری هاش کارهای برزگ انجام بده ،چه راحت اینطوری انگ عدم اعتقاد به اسلام و…. زدند تا در کنارش هزار جور شایعه الکی هم دربیاد. من واقعا از چنین برخوردهایی دلتنگ میشم. هر چند این مشکل هم حل میشه ولی این برخوردها درست نیست. به امید موفقیت هم جوانان ایران

  • اگه یک مقدار عاقلانه و منطقی به انتخاب نماینده برای لاهیجان فکر کنیم به این نتیجه می رسیم که هیچ کس به جز مهندس نمی تونه برای لاهیجان مفید باشه .چون نماینده های قبلی امتحان خودشونو پس دادن .ولی پدر محترمشون … همیشه به فکر لاهیجان بودن و هستن .از طرفیم خود مهندس جوان هستن .هم از افکار و نیروی جوانشون استفاده می کنن هم از تجربه … بزرگوارشون .فقط اینم باید در نظر داشته باشیم که بعضی ها نمی خوان منطقی فکر کنن ویا با شایعه پراکنیهاشون سعی در بد جلوه دادن مهندس کنن .ولی باید اینو در نظر داشته باشیم که همیشه آفت برای آسیب به گل وجود داره .ولی همیشه هم سایه ای روی گل برای محافظت ازش هست و اون خدای بزرگه .

  • لاهیجان و سیاهکل علیرغم داشتن ظرفیت های فراوان همواره از عقب ماندگی نسبت به سایر شهرهای همجوار رنج برده پس اگر میخواهیم از لاهیجان پایتخت گردشگری ایران را بسازیم وقت آن رسیده که ملت بیش و پیش از آنکه شخص را انتخاب کنند راه را انتخاب کنند(م م ق)

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی