گیلانیان
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ Sunday, 31 May , 2020
مارس 25, 2020 کد خبر : 77801 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

فرمانده سپاه قدس گیلان:

محموله کمک‌های مردمی به مناطق سیل‌زده کرمان ارسال می‌شود

محموله کمک‌های مردمی به مناطق سیل‌زده کرمان ارسال می‌شود

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اعزام ۲ کامیون حامل کمک‌های مردمی به ارزش یک میلیارد ریال به مناطق سیل‌زده استان کرمان گفت: مردم گیلان نشان دادند که حتی در دشوارترین شرایط در کنار سایر هموطنان خود هستند.

سردار محمد عبدالله‌پور امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به جمع‌آوری کمک‌های مردمی گیلان برای مناطق سیل‌زده استان کرمان اظهار داشت: مردم گیلان نشان دادند که حتی در دشوارترین شرایط در کنار سایر هموطنان خود هستند و شرایط بحرانی را به بهترین نحو مدیریت می‌کنند.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به وقوع سیل در قسمت جنوب شرقی کشور به ویژه در استان کرمان خاطرنشان کرد: به زودی ۲ کامیون حامل کمک‌های مردمی استان گیلان به مناطق سیل‌زده استان کرمان اعزام می‌شود.

سردار عبدالله‌پور محموله کمک‌های مردمی استان گیلان به مناطق سیل‌زده را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: محموله کمک‌های مردمی گیلان به مناطق سیل‌زده شامل هزار و ۱۰۰ کیلوگرم برنج و هزار و ۳۰۰ بسته آب معدنی و سایر مواد خوراکی و پوشاک است که به این مناطق ارسال می‌شود.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به اینکه کمک‌های مردمی گیلان در مدت ۴۸ ساعت توسط پایگاه‌های بسیج استان جمع‌آوری شده است خاطرنشان کرد: ارزش ریالی این کمک‌ها حدود یک میلیارد ریال است.

سردار عبدالله‌پور فعالیت بیش از ۳۰۰ کارگاه خودجوش و مردمی تولید لباس حفاظتی و اقلام بهداشتی در استان گیلان را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: هزینه تامین مواد اولیه این کارگاه ها توسط خیران استان تامین می‌شود و این کارگاه‌ها هم اکنون در حال تولید لباس حفاظتی مانند گان و اقلام بهداشتی نظیر ماسک هستند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

اسناد دفاع‌ مقدس رزمندگان استان گیلان منتشر می‌شود

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان :

اسناد دفاع‌ مقدس رزمندگان استان گیلان منتشر می‌شود

امنیت سرمایه‌گذاری را در استان تأمین می‌کنیم

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری :

امنیت سرمایه‌گذاری را در استان تأمین می‌کنیم