جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ Friday, 22 June , 2018
شهریور ۱۶, ۱۳۹۵ کد خبر : 51978 خبر ها

محکومیت سنگین شرکت تولیدی گرانفروش در گیلان

محکومیت سنگین شرکت تولیدی گرانفروش در گیلان

گیلانیان : مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از محکومیت ۱۵ میلیارد ریالی یک شرکت تولیدی تأمین ماشین‌آلات صنعتی گرانفروش در این استان خبر داد.

رضا قشلاقی عصر امروز در نشست تعزیرات حکومتی گیلان محکومیت یک شرکت تامین ماشین‌آلات صنعتی در تعزیرات حکومتی را تشریح کرد.

وی ادامه داد: یک شرکت تولید فرآورده‌های بتنی گیلان در زمینه طراحی، تأمین و نصب ماشین‌آلات صنعتی اقدام به تنظیم قرارداد با  شرکت مذکور مقیم تهران کرد که در اجرای تعهدات قصور صورت گرفت.

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان با اشاره به اینکه از شرکت موصوف شکایت شد، تصریح کرد: قرارداد بین دو شرکت مذکور به همراه مدارک و مستندات موجود از طرف کارشناس رسمی دادگستری مورد بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه شکایت برای شرکت متخلف تنظیم شد، گفت: مراتب برای رسیدگی در شعبه پنجم تعزیرات حکومتی رشت مطرح شد.

به گفته قشلاقی، تعزیرات حکومتی پس از احضار مدیرعامل شرکت متخلف و اخذ دفاعیات و بررسی مستندات و تکمیل تحقیقات، تخلف گرانفروشی در ارائه خدمات را محرز تشخیص داد.

وی خاطرنشان کرد: مدیر عامل شرکت تأمین ماشین‌آلات صنعتی در تعزیرات حکومتی محکوم به پرداخت ۵ میلیارد و ۷۲ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال در حق شاکی و مبلغ ۱۰ میلیارد و ۱۰۹ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال در حق دولت شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان گفت: عدم حضور مسئول فنی در زمان تولید، یک واحد تولید مواد غذایی در شهرستان رشت را به تعطیلی کشاند

وی به تعطیلی یک شرکت تولیدی مواد غذایی در تعزیرات حکومتی اشاره کرد و یادآور شد: مسؤول فنی این شرکت در زمان تولید کالا که باید بر تمام روند تولید کالا نظارت مستقیم و مستمر داشته باشد، حضور نداشت.

قشلاقی تصریح کرد: پس از تنظیم گزارش تخلف و انجام مراحل کارشناسی در کمیسیون ماده ۱۱ دانشگاه علوم پزشکی، پرونده به تعزیرات حکومتی شهرستان رشت ارجاع داده شد.

وی با بیان اینکه در شعبه چهارم تعزیرات حکومتی پس از انجام تشریفات دادرسی پرونده تشکیل شد، خاطرنشان کرد: مدیر واحد تولیدی در تعزیرات حکومتی نتوانست مدارک موجه ارائه دهد و با مشخص شدن تخلف این واحد، حکم تعطیلی آن صادر شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

ستاره پرفروغ گيلاني ادبيات ايران

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

سالروز در گذشت جهان پهلوان نامجو بر شما تسلیت باد :

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

يكي ديگر از اعضاي تالار مشاهير گيلانيان را بيشتر بشناسيم :

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش

به یاد محرم هایی که حاجی آباد شاهد حضور حاجی بود :

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش