شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ Saturday, 26 May , 2018
تیر ۱۰, ۱۳۹۵ کد خبر : 50124 خبر ها

محکومیت ۲۲ میلیاردی متخلفان اقتصادی در سه ماهه امسال

محکومیت ۲۲ میلیاردی متخلفان اقتصادی در سه ماهه امسال

گیلانیان : مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از تعطیلی ۱۲ واحد صنفی و غیر صنفی متخلف و محکومیت ۲۲ میلیاردی متخلفان اقتصادی در ۳ ماهه اول سالجاری خبر داد.

رضا قشلاقی اظهار کرد: در راستای تحقق بخشی از منویات مقام عظمای ولایت در سال اقتصاد مقاوتی، اقدام و عمل، تعزیرات حکومتی گیلان با سرعت بخشی به روند رسیدگی به اجرای احکام صادره گامی تاثیرگذار در برخورد با متخلفین اقتصادی بردارد .

وی ادامه داد: در ۳ ماهه نخست سال ۹۵ تعداد ۴ هزار و ۱۲۰ واحد متخلف در حوزه کالا و خدمات و تعداد ۳۵۳ واحد در حوزه بهداشت، دارو و درمان و تعداد ۱۸۸ واحد در حوزه قاچاق کالا وارز به شعب تعزیرات حکومتی سراسر استان معرفی شدند که کلیه پرونده ها با رعایت تشریفات دادرسی مورد  رسیدگی قرار گرفت و متلخفین بپرداخت ۲۲ میلیارد و ۸۲۲ میلیون و ۳۷۶ هزار و ۵۱۳ ریال جزای نقدی محکوم شدند .

مدیرکل تعزیرات حکومتی افزود: در این بازده زمانی همچنین تعداد دوازده واحد صنفی و غیرصنفی با تخلفات بهداشتی به شعب این اداره کل معرفی شدند که با توجه به حساسیت و اهمیت فعالیت این واحدها و شرایط بحرانی محیطی ، از سوی شعب این اداره کل پلمپ و یا از ادامه فعالیت جلوگیری بعمل آمد.

رضا قشلاقی تصریح کرد: در راستای صیانت از حقوق مصرف کننده و حمایت قضایی از ضابطین،  در ۳ ماهه گذشته تعداد ۱۹۲۳ مورد بازرسی مشترک با دستگاه‌های نظارتی و ضابطین بعمل آمد ومنجر به شناسایی تعداد  ۶۰۱ واحد متخلف شده است.

وی طرح نظارتی رمضان، جایگاه‌های سوخت، آرایشگاه‌های زنانه، واحدهای پذیرایی و رستوران‌ها را را از جمله برنامه های مشترک نظارتی عنوان کرد که در حال پیگیری و اجرا است.

وی خاطرنشان کرد:شماره تلفن ۳۳۳۶۵۵۴۸ ستاد خبری تعزیرات حکومتی در خصوص تخلفات صنفی و غیر صنفی آماده دریافت گزارشات و شکایات شهروندان است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

ستاره پرفروغ گيلاني ادبيات ايران

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

سالروز در گذشت جهان پهلوان نامجو بر شما تسلیت باد :

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

يكي ديگر از اعضاي تالار مشاهير گيلانيان را بيشتر بشناسيم :

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش

به یاد محرم هایی که حاجی آباد شاهد حضور حاجی بود :

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش