گیلانیان
یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ Sunday, 19 August , 2018
مرداد ۷, ۱۳۹۶ کد خبر : 61251 خبر ها

فرماندار شهرستان رشت :

مدیران استانی فعالیت جزیره‌ای نداشته باشند/ اتحاد و همدلی رمز موفقیت در کارهای اجرایی است

مدیران استانی فعالیت جزیره‌ای نداشته باشند/ اتحاد و همدلی رمز موفقیت در کارهای اجرایی است

گیلانیان : فرماندار شهرستان رشت بابیان اینکه مدیران استانی فعالیت جزیره‌ای نداشته باشند گفت: اتحاد و همدلی رمز موفقیت در کارهای اجرایی است .

سیروس شفقی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری در فرمانداری رشت با تبریک دهه کرامت و گرامیداشت سالروز برگزاری نخستین نماز جمعه اظهار کرد: مردم گیلان در انتخابات برگ زرین دیگری بر تاریخ پرافتخار این سرزمین افزودند.

وی بابیان اینکه مهم‌ترین کار دولت کسب اعتماد مردم است افزود: وزارت کشور مسئول اجرا و امنیت انتخابات است، منشور اخلاقی دولت در انتخابات توجه به قانون و اخلاق‌مداری است و خدا را شاکریم که انتخابات باشکوهی برگزار شد.

فرماندار رشت با اشاره به رأی ۷۲ درصدی روحانی گفت: مردم رشت نشان دادند که به گفتمان دولت و استمرار خدمات دولت امید دارند و سرافرازی دولت برای آن‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

شفقی با تأکید بر کار و تلاش بیش از گذشته دولت گفت: بیش از ۱۰ هزار نفر در برگزاری انتخابات در رشت همکاری داشتند که گسترده‌ترین انتخابات را با سلامت و صحت برگزار کردند.

وی با تأکید بر استفاده ظرفیت‌های فکری و عملی مدیران در شورای اداری خاطرنشان کرد: در مباحث شورای اداری خواستار هماهنگی تمام مدیران و مسئولین اداری هستیم.

فرماندار رشت بابیان اینکه آینده متعلق به کسانی است که با وحدت و پشتکار به انجام امور اداری خود بپردازند گفت: برای هم‌اندیشی لازم مدیران باید نسبت به ارائه طرح‌ها و پیشنهادات سازنده خود در راستای توسعه شهرستان مشارکت جدی داشته باشند.

شفقی با اشاره به تحقق سهم ۲۷ درصدی توزیع بودجه در شهر رشت گفت: ما باید مقداری شاخص محور و با بررسی بیشتر واقعیت‌ها را انتقال داده و بر مبنای آن‌ها حق خودمان را بگیریم.

وی تصریح کرد: ما باید به بالاتر از نرم کشوری برسیم درصورتی‌که عزم خود را جدی‌تر کنیم، لذا مدیران دستگاه‌ها باید تمام‌وقت خود در حوزه کاری خود را کارشناسی کرده و به فرمانداری اطلاع دهند.

فرماندار رشت با اذعان بر اینکه اعتقادی به خرد کردن پروژه‌ها ندارم خاطرنشان کرد: این اعتبارات کار کارشناسی می‌طلبد تا پس از اتمام سال کاری اتفاقی بیفتد تا مردم آن را لمس کنند.

شفقی با اشاره بر اطلاع‌رسانی و گزارش فصلی مدیران به فرمانداری رشت گفت: تا پایان سال ۹۷ یقیناً دیگر مشکلی در توزیع آب شرب شاهد نخواهیم بود، به‌موازات این امر مباحث رینگ شبکه نیز به این شبکه اضافه کنیم.

وی با اشاره به شبکه فوق توزیع برق گفت: متأسفانه هنوز شاهد ضعف برق در برخی مناطق هستیم، دستگاه‌های اجرایی باید در هفته دولت تلاش ویژه‌ای داشته باشند و تا ۲۰ مرداد پروژه‌های قابل‌افتتاح را تحویل دهند.

فرماندار رشت با تأکید بر لزوم ارتباط با خبرنگاران و اصحاب رسانه تصریح کرد: هنوز فضای مطلوبی در این حوزه وجود ندارد، مدیران رشت باید در حد و اندازه رشت باشند.

وی با اشاره به ارتقای سطح کارآمدی نظام ‌اداری گفت: جلب رضایت ارباب‌رجوع از تأکیدات آقای روحانی است، مدیران شهرستانی باید حضور میدانی داشته باشند.

شفقی بابیان اینکه نباید شهری مانند رشت دچار روزمرگی شود گفت: حرکت، پویایی و نشاط باید در ادارات وجود داشته باشد و برای اجرای شعار امسال امکانات موردنیاز دستگاه‌های مربوطه را از تولیدکنندگان داخلی تهیه کنند.

فرماندار رشت بابیان اینکه رهبر انقلاب بحث تولید و اشتغال را جدی می‌دانند گفت: ما باید از ظرفیت‌های استان در بخش‌های معدن، کشاورزی، دام‌پروری، خدمات و گردشگری استفاده کنیم چراکه شهرستان ما ظرفیت بالایی دارد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*