گیلانیان
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ Sunday, 27 November , 2022
ژوئن 8, 2012 کد خبر : 9677 خبر ها

ناصر عاشوری نماینده فومن و شفت :

مدیران در جهت رفع مطالبات مردم گام‌ بردارند

مدیران در جهت رفع مطالبات مردم گام‌ بردارند

نماینده مردم شفت در مجلس شورای اسلامی گفت: نباید تفاوت بین شهرستان‌ها را بزرگ جلوه دهیم بلکه باید با معرفی شاخصه‌های توسعه‌یافتگی در راستای پیشرفت کمی و کیفی کشور حرکت کنیم.

گیلانیان به گزارش ایسنا ، ناصر عاشوری در گلزار شهدای مسجد فاطمیه دهستان ملاسرای شهرستان شفت در اولین دور سفرهای شهرستانی استاندار گیلان با اشاره به وضعیت مساعد جغرافیایی شهرستان شفت گفت: همه مسوولین و مدیران باید در جهت رفع مطالبات مردم گام‌های اساسی بردارند.وی تسریع در شاخصه‌های توسعه‌یافتگی استان را امری مهم قلمداد کرد و گفت: نباید تفاوت بین شهرستان‌ها را بزرگ جلوه دهیم بلکه باید با معرفی شاخصه‌های توسعه‌یافتگی در راستای پیشرفت کمی و کیفی کشور حرکت کنیم.وی تصریح کرد: توجه به محور توسعه‌یافتگی در شهرستان موجب حرکت مسوولین به سوی اقدامات موثر خواهد شد.

عاشوری با بیان این مطلب که استان گیلان در وصول مطالبات مردم از دولت و مجلس دارای عقب‌ماندگی است، خاطرنشان کرد: مدیران باید جسارت بیشتری در پیگیری مطالبات مردم در سطح ملی داشته باشند.وی با تاکید بر استفاده بیشتر از توانمندی‌های نمایندگان افزود: مدیران و نمایندگان با ایجاد وحدت رویه در همپوشانی کردن در جهت استیفای معوق مردم گام بردارند.

عاشوری با بیان اینکه در استان محرومیت نداریم، گفت: شاخصه‌ها نشان می‌دهد شهرستان شفت وضعیت خوب و مطلوبی ندارد.

اخبار مرتبط

نظرات

  • با سلام : نمایندگان محترم اول مطالعه بعد سخن بگویند تسریع در شاخصه های توسعه یافتگی یعنی چه؟ در استان محرومیت نداریم یعنی چه؟ایا دوستان با این نگاه می خواهند برای مردم اشتغال و رفاه ایجاد کنند؟

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد