تبلیغ
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ Monday, 24 September , 2018
بهمن ۲۷, ۱۳۹۶ کد خبر : 65540 خبر ها

عضو فراکسیون امید مجلس :

مدیران ناکارآمد موجب دلسردی مردم از نظام می‌شوند

مدیران ناکارآمد موجب دلسردی مردم از نظام می‌شوند

گیلانیان : عضو فراکسیون امید مجلس گفت: ‌مردم انقلابی ایران همواره در تمام بحران‌ها سرافراز بوده اما برخی مدیران ناکارآمد با عملکرد خود موجب دلسردی مردم را از کشور و نظام فراهم می‌کنند.

محمدصادق حسنی ظهر امروز در جلسه کمیته برنامه‌ریزی که در فرمانداری شهرستان رشت برگزار شد اظهار داشت:‌ عملکرد ضعیف برخی مسئولان موجب می‌شود مردم در برابر نظام قرار بگیرند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ‌مردم انقلابی ایران همواره در تمام بحران‌ها سرافراز بوده اما برخی مدیران ناکارآمد با عملکرد خود موجب دلسردی مردم را از کشور فراهم می‌کنند.

عضو کمیسیون کشاورزی،‌ آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی ابراز داشت:‌ وظیفه مسئولان نظام جمهوری اسلامی در این برهه از زمان که دشمنان درصدد توطئه هستند بسیار خطیر و مهم است.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی به مشکل بیکاری در کشود اشاره کرد و گفت:‌ مردم به‌خوبی امتحان خود را پس داده‌اند و اکنون وظیفه مسئولان است که با قدرشناسی نسبت به حل مشکلات مردم و رفع تبعیض و بیکاری اقدام کنند.

وی با انتقاد از عملکرد وزارت راه و شهرسازی بیان داشت:‌ در هفته‌ای که مردم جهت گذراندن تعطیلات عازم شمال بودند وزارت راه به‌علت پروژه راه آهن اقدام به مسدود کردن مسیر قزوین ـ رشت کرد که مشکلات زیادی برای مردم ایجاد شد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:‌ اخذ عوارض تردد بین شهری از مردم و فراهم آوردن شرایط دشوار برای آنان از مسائلی است که با احترام به حقوق شهروندی در تضاد شدیدی قرار دارد.

عضو کمیسیون کشاورزی،‌ آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌ این گونه رفتارها فقط موجب بدبینی مردم از نظام می‌شود بنابراین مدیران و مسئولان به جای سیاسی کاری برنامه‌های عملیاتی برای رفاه مردم پیاده کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

قابل توجه بیمه شدگان تامین اجتماعی :

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

قابل توجه استاندار محترم:

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

بخش اول : وضعیت بنزین و طراح شایعه کمبود؟

سخنی با استاندار گیلان:

بخش اول : وضعیت بنزین و طراح شایعه کمبود؟

قانونی که در یک سالگی‌اش «تغییر» کرد، ولی «مبهم» ماند!

تأملی موشکافانه بر تغییرات «قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان»؛

قانونی که در یک سالگی‌اش «تغییر» کرد، ولی «مبهم» ماند!