گیلانیان
پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ Thursday, 13 December , 2018
بهمن ۲۷, ۱۳۹۶ کد خبر : 65540 خبر ها

عضو فراکسیون امید مجلس :

مدیران ناکارآمد موجب دلسردی مردم از نظام می‌شوند

مدیران ناکارآمد موجب دلسردی مردم از نظام می‌شوند

گیلانیان : عضو فراکسیون امید مجلس گفت: ‌مردم انقلابی ایران همواره در تمام بحران‌ها سرافراز بوده اما برخی مدیران ناکارآمد با عملکرد خود موجب دلسردی مردم را از کشور و نظام فراهم می‌کنند.

محمدصادق حسنی ظهر امروز در جلسه کمیته برنامه‌ریزی که در فرمانداری شهرستان رشت برگزار شد اظهار داشت:‌ عملکرد ضعیف برخی مسئولان موجب می‌شود مردم در برابر نظام قرار بگیرند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ‌مردم انقلابی ایران همواره در تمام بحران‌ها سرافراز بوده اما برخی مدیران ناکارآمد با عملکرد خود موجب دلسردی مردم را از کشور فراهم می‌کنند.

عضو کمیسیون کشاورزی،‌ آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی ابراز داشت:‌ وظیفه مسئولان نظام جمهوری اسلامی در این برهه از زمان که دشمنان درصدد توطئه هستند بسیار خطیر و مهم است.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی به مشکل بیکاری در کشود اشاره کرد و گفت:‌ مردم به‌خوبی امتحان خود را پس داده‌اند و اکنون وظیفه مسئولان است که با قدرشناسی نسبت به حل مشکلات مردم و رفع تبعیض و بیکاری اقدام کنند.

وی با انتقاد از عملکرد وزارت راه و شهرسازی بیان داشت:‌ در هفته‌ای که مردم جهت گذراندن تعطیلات عازم شمال بودند وزارت راه به‌علت پروژه راه آهن اقدام به مسدود کردن مسیر قزوین ـ رشت کرد که مشکلات زیادی برای مردم ایجاد شد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:‌ اخذ عوارض تردد بین شهری از مردم و فراهم آوردن شرایط دشوار برای آنان از مسائلی است که با احترام به حقوق شهروندی در تضاد شدیدی قرار دارد.

عضو کمیسیون کشاورزی،‌ آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌ این گونه رفتارها فقط موجب بدبینی مردم از نظام می‌شود بنابراین مدیران و مسئولان به جای سیاسی کاری برنامه‌های عملیاتی برای رفاه مردم پیاده کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

۱۳۴ نمایش‌ خیابانی در گیلان اجرا شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان :

۱۳۴ نمایش‌ خیابانی در گیلان اجرا شد

‌‌افزایش قیمت نان در گیلان “تخلف” است‌

نماینده مردم رشت در مجلس ‌:

‌‌افزایش قیمت نان در گیلان “تخلف” است‌

اصناف اختلافات خود را کنار بگذارند

رئیس اتاق اصناف مرکز استان گیلان :

اصناف اختلافات خود را کنار بگذارند

ثبت بیش از ۷۰ میلیون نفر پرونده در نظام ارجاع سلامت

معاون بهداشتی وزیر بهداشت و درمان :

ثبت بیش از ۷۰ میلیون نفر پرونده در نظام ارجاع سلامت