گیلانیان
سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ Tuesday, 27 September , 2022
می 18, 2014 کد خبر : 27142 خبر ها

مدیر کل آموزش و پرورش خبرداد :

ما بقی پاداش بازنشستگان بزودی پرداخت می شود

ما بقی پاداش بازنشستگان بزودی پرداخت می شود

گیلانیان : مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به پرداخت پاداش‌های بازنشستگان گفت: اکثر پاداش‌های بازنشستگان پرداخت شده و مابقی به زودی پرداخت می شود.

مهدی حاجتی ظهر امروز در همایش تجلیل از سرگروه‌های برگزیده درسی آموزش و پرورش گیلان در دهکده ساحلی این شهر با اشاره به دیدار فرهنگیان با مقام معظم رهبری، اظهار کرد: در این دیدار رهبر معظم انقلاب حمایت بی‌نظیری از حوزه تعلیم و تربیت داشتند.

وی با اشاره به پرداخت پاداش‌های بازنشستگان، افزود: اکثر پاداش‌های بازنشستگان پرداخت شده و مابقی به زودی پرداخت می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه بخش عمده نگرانی‌ها در ساماندهی نیروی انسانی مرتفع شده است،گفت: از سال گذشته نگاه سنتی در آموزش و پرورش گیلان حذف شد.

حاجتی با تاکید بر اینکه هر جایی با چالش مواجه شدیم باید ورودی سیستم را افزایش دهیم، خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم برای بهبود روش‌ها نگاه‌ها را عوض کنیم.

وی با تاکید بر اینکه فرهنگیان گیلان با توجه به چالش‌ها و مشکلات ایثارگرانه عمل کردند، تصریح کرد: باید امکانات در اختیار گروه‌های آموزشی قرار دهیم.

مدیرکل آموزش پرورش گیلان افزود: تابستان فرصت خوبی برای برنامه‌ریزی است و ما بعد از امتحانات خرداد می‌توانیم برنامه‌ریزی داشته باشیم تا سال تحصیلی خوبی را در سال آینده آغاز کنیم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی