گیلانیان
یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ Sunday, 29 March , 2020
سپتامبر 15, 2016 کد خبر : 52274 خبر ها

مدیر کل جدید صدا و سیمای استان به نماینده ولی فقیه در گیلان تعرفه شد + تصاویر

مدیر کل جدید صدا و سیمای استان به نماینده ولی فقیه در گیلان تعرفه شد + تصاویر

گیلانیان : آیت الله زین العابدین قربانی گفت : صدا و سیما یک منبر بلندی است که اگر مطلب یا برنامه رندانه ای منتشر شود باعث ایراد خسارت خواه جای اسنکه مفید باشد مضر می شود .

نماینده ولی فقیه در گیلان در جلسه تقدیر و تعرفه مدیر کل صدا و سیمای مرکز گیلان گفت : لذا کسیکه در مسئولیت صدا و سیما است باید اشراف کامل به امور داشته باشد و تنها کارها را به افراد مورد اعتماد نسپارد که افراد مورد اعتماد هم ممکن ایت فلتاتی داشته باشد یا از لحاظ اندیشه به درستی اندیشه ای اعتقاد دارد یا از لحاظ آزادی بیشتر برای جذب بیننده بیشتر جهت جذب این منبر تلاش کند

وی ادامه داد : از آنجاییکه بعضی مسایل را با دید بسیجی نگاه می کنند ، یک عده با دید ولایی مهدویت به مسایل نگاه می کنند ، یک عده از دید التذاذ بیشتر برای جذب بیننده بیشتر به مسایل نگاه می کند و لذا لازم است شخص مسئول یک قاطعیت ویژه داشته باشد .

آیت الله قربانی گفت : یک مدیر باید هم جاذبه داشته باشد و هم دافعه ، جاذبه تنها نیست ؛ امیر المومنین (ع) هم جاذبه دات و هم دافعه و در موقع خودش پشت دست برادرش را نیز داغ می کرد .

وی ادامه داد : ما آقای ظهیری را حمایت می کنیم تا جاییکه در پی دلجویی همگانی نباشد .

وی گفت : ما در عین حال که با مردم رفیق و همراه هستیم ولی حق را بیش از هرچیزی دوست داریم ، امیدواریم عاقلانه و عامدانه رفتار کند ولی تصور می کنم آقای ظهیری نتواند جای شما را – طلوعی – پر کند .

آیت الله قربانی گفت : من چیزی برای خود نمی خواهم ولی حدود ۶۰ سال است که در مبارزه هستم ، بقول معروف چهارتا پیراهن بیشتر از دیگران پاره کردم ، علیرغم همه حوادث مثل بعضی ها هرگز زاویه هم پیدا نکردم بنابراین اگر نظری می دهیم از سر جناح و دسته و غیره نیست بلکه تشخیص ولایی ما است .

آیت الله قربانی گفت : من سرباز ولایتم و باید همه ما در مسیر مستقیم ولایت باشیم .

در ابتدای این دیدار دکتر علی طلوعی ، مدیر کل پیشین صدا و سیما حسن ظهیری ، قائم مقام مرکز را بعنوان مدیر کل جدید صدا و سیمای مرکز گیلان معرفی و خواستار حمایت های نماینده ولی فقیه از وی شد .

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

خود اظهاری ۷۸ درصدی گیلانیان در طرح غربالگری کرونا

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

خود اظهاری ۷۸ درصدی گیلانیان در طرح غربالگری کرونا

نگرانی کادر درمانی استان از احتمال شیوع موج دوم کرونا در گیلان

نماینده تام‌الاختیار وزیر بهداشت در گیلان:

نگرانی کادر درمانی استان از احتمال شیوع موج دوم کرونا در گیلان

تحویل سال در کنار بیماران کرونایی