گیلانیان
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022
فوریه 11, 2014 کد خبر : 24680 خبر ها

رئیس دفتر مقام معظم رهبری

مردم با حضور حماسی خود پاسخ تهدیدات دشمنان را دادند – تصویر

مردم با حضور حماسی خود پاسخ تهدیدات دشمنان را دادند – تصویر

اختصاصی گیلانیان : رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: هرگز دولتمردان این کشور به فکر ایجاد رابطه با آمریکا نخواهند بود زیرا به خوبی می دانند که آنان قابل اعتماد نیستند.

حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدی گلپایگانی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در میدان شهدای ذهاب رشت با اشاره به حکومت ۲۵۰۰ ساله طاغوت در ایران اظهار کرد: این حکومت با تکیه بر ارزش ها و آموزه های ملت ایران و رهبری مدبرانه ملت ایران به پیروزی رسید.

وی با بیان اینکه ملت ایران نظیری در دنیا ندارد، افزود:  امام خمینی (ره) حاضر به سازش با دشمنان نشد و انقلاب اسلامی را نه یک کلمه بیشتر و نه یک کلمه کمتر در جهان طنین انداز کرد.

وی با بیان اینکه هرچه در راه انقلاب به وقوع پیوست از زیبایی های آن حماسه بزرگ بود، افزود: از منظر امام (ره) تمام فراز و نشیب های زندگی زیبا بود، تبعید حضرت امام، زندانی شدن ایشان و مرگ فرزندش در راه اعتلای اسلام و انقلاب از دید رهبر فرزانه زیبا بود.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی با بیان اینکه امام(ره) در راه پیروزی انقلاب سرداران بزرگی را از دست داد، گفت: امام خمینی(ره) فرهنگی را در جهان نهادینه کرد که امروز الگوی بسیاری از کشورها، آن فرهنگ ایثار و شهادت است.

وی با اشاره وصیت نامه امام خمینی(ره) گفت: وصیت نامه حضرت امام منشور جمهوری اسلامی ایران و همه خطوط آن مطابق با قانون اساسی است.

وی با اشاره به حضور بی نظیر مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال یادآور شد: حضور حماسی ملت در راهپیمایی موجبات ناامیدی دشمنان را در پی دارد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدی گلپایگانی گفت: هیچ کشوری در دنیا از چنین سرمایه مردمی برخوردار نیست و با گذشت عمر ۳۵ ساله انقلاب مردم انقلاب بار دیگر با حضور حماسی خود پاسخ تهدیدات دشمنان را دادند.

وی به این جمله رهبری اشاره کرد که فرمودند کجای جهان سراغ دارید که بعد از گذشت ۳۵ سال این چنین مردم در برابر آرمانها و جانفشانی های شهدایشان بایستند، گفت: مردم گیلان این بار نیز با احساس تکلیف وارد عرصه شدند و خوش درخشیدند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه مردم گیلان سهم بزرگی در پیروزی انقلاب و دفاع مقدس داشتند یادآور شد: کمک های کامیونی استان گیلان نمونه ای بارز از افتخارآفرینی مردم گیلان در پشت جبهه های نبرد بود.

وی با اشاره به اینکه توطئه هایی که برخی از سردمداران استکبار در آستانه راهپیمایی۲۲ بهمن بر زبان جاری می کردند کلماتی گزاف بود گفت: ملت ایران با حضور خود بهترین پاسخ را به این تهدیدات دادند.

حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدی گلپایگانی با بیان اینکه دشمن در تمام لحظه ها به دنبال این است که بر این نظام حکومت کند، اضافه کرد: این تنها خیالی پوچ و واهی است که غربی ها دارند زیرا ایران چون دیگر کشورهای منطقه که با تنها توطئه ای برچیده شود، نیست.

وی پیشرفت های انقلاب اسلامی را مایه امید جوانان این مرز و بوم خواند و گفت: این پیشرفت ها برای دشمنان غیرقابل باور است و روزی فرا خواهد رسید که شاهد دراز شدن دست گدایی شان به سمت این کشور خواهیم بود.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به مذاکرات هسته ای گفت: هرگز دولتمردان این کشور به فکر ایجاد رابطه با آمریکا نخواهند بود زیرا به خوبی می دانند که آنان قابل اعتماد نیستند.

09

07

08

05

04

03

02

01

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی