گیلانیان
چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ Wednesday, 8 February , 2023
فوریه 10, 2013 کد خبر : 17224 دسته‌بندی نشده

مردم رشته های دشمن را پنبه کردند

اختصاصی گیلانیان : علیرغم تلاش مذبوحانه دشمنان انقلاب در جهت ایجاد فاصله میان مردم و رهبری یک بار دیگر مردم ولایتمدار ایران به ویژه گیلان در یک خیزش عمومی مثال زدنی با همه داشته های خود از پیر و جوان ، خرد و کلان برای بزرگداشت سالگرد انقلاب خود وارد عرصه شدند و یک « نه » بزرگی به تمام دشمنان خارجی و داخلی انقلاب خود گفتند.

همه فشارهای غرب و اعمال انواع تحریم ها و وجود تورم، گرانی ، بیکاری و … که بخش عمده آن ناشی از فشار های خارجی و بخشی نیز ناشی از نارسائی های مدیریت خودی نتوانست خللی در اراده ملت ایجاد و خدشه ای در اتحاد و همبستگی آنان وارد نماید . زیرا این انقلاب است که حس استقلال ، خودباوری ، پویائی را چنان در درون ملت ایران تبلور پیدا کرده که اثراتش بسیاری از کشورهای جهان به ویژه کشورهای عربی را بهره مند نموده که ندای حق طلبی و استقلال خواهی و آزادگی آنان برخی از طاغوت ها را سرنگون و عده ای را نیز در معرض سرنگونی قرار داده است .

دشمنان قسم خورده انقلاب که از جهانی شدن انقلاب اسلامی بیمناکند به انواع حیل در صدد تغییر مسیر انقلاب به سمت منافع خود در تلاشند و با کمک برخی از عوامل داخلی در تلاش مهار رشد فزاینده انقلاب هستند مصادره به مطلوب هستند ولی هر بار ناامید تر از پیش

تو دهنی زدند در آزمون خود باوری و خود ی بسیار حساس مقتدرانه شرکت کردند و  ه و عزم و اراده و سرافرازتر از همیشه  شدند

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی