تبلیغ
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ Wednesday, 14 November , 2018
فروردین ۱۶, ۱۳۹۷ کد خبر : 66213 خبر ها

مردم گیلان با همکاری روحانیت ۸ دی را به وجود آوردند

مردم گیلان با همکاری روحانیت ۸ دی را به وجود آوردند

گیلانیان : نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش روحانیت در خاموش کردن فتنه ۸۸ گفت: مردم گیلان با همکاری روحانیت ازجمله آیت‌الله قربانی ۸ دی را به وجود آوردند و باعث شدند تا گیلان موردتقدیر رهبری قرار بگیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، جبار کوچکی نژاد عصر امروز در آیین تکریم و معارفه نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان و امام‌جمعه رشت در سالن غدیر استانداری اظهار کرد: تاریخ مبارزاتی استان گیلان بیانگر حضور علما و روحانیت در برگ برگ تاریخ است.

وی با اشاره به نقش‌آفرینی میرزا کوچک جنگلی افزود: مردم گیلان به مبارزات انقلابی میرزای جنگلی افتخار می‌کند.

رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش مردم در انقلاب سال ۵۷ و دوران دفاع مقدس گفت: مردم گیلان پس از انقلاب ۵۷ در دوران طلایی دفاع مقدس نیز نقش داشتند و با هدایت آیت اله احسان‌بخش افتخاری را در تاریخ به ثبت رساندند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش روحانیت در خاموش کردن فتنه ۸۸ تصریح کرد: مردم گیلان با همکاری روحانیت ازجمله آیت‌الله قربانی ۸ دی را به وجود آوردند و باعث شدند تا گیلان موردتقدیر رهبری قرار بگیرد.

کوچکی نژاد با تقدیر از رهبری مبنی بر تعیین فردی عالم و انقلابی در تصدی نمایندگی ولی‌فقیه در استان بیان کرد: در برهه زمان بسیار حساسی قرارگرفته‌ایم که مبارزه با فساد در رأس آن است و امیدواریم با هدایت و رهبری حجت‌الاسلام فلاحتی این مهم در کنار مباحث فرهنگی تسریع پیدا کند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

صنعت چاپ از مولفه های مهم توسعه اقتصادی است

دکتر دلخوش در بازدید از شرکت چاپ و نشر نوین:

صنعت چاپ از مولفه های مهم توسعه اقتصادی است

محرومیت‌زدایی در اولویت “بسیج و سپاه” است

فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران :

محرومیت‌زدایی در اولویت “بسیج و سپاه” است