گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
جولای 17, 2012 کد خبر : 10885 انتخاب سردبیر خبر ها

طبق دستور ستاد تنظيم بازار :

مرغ در واحدهای صنفی توزیع نمی شود !؟

مرغ در واحدهای صنفی توزیع نمی شود !؟

گیلانیان : به دستور ستاد تنظیم بازار از امروز ۲۷ تیر ۹۱ به اعضای اتحادیه مرغ و تخم مرغ تحویل نمی شود و شهروندان نیازمند با صرف هزینه و وقت باید چند مرکز متعلق به بخش خصوصی و احتمالا تعاونی های شبه دولتی که تعداد شان از تعداد انگشتان دو دست بیشتر نیست با سفر مارکوپولوئی در شهر پیدا و مراجعه نمایند .

این تصمیم که دیشب اتخاذ و بدون اعلام قبلی از صبح امروز به اجرا گذاشته شد از یک سو باعث کمیابی مرغ در سطح شهری که بیش از ۱۰۰ کیلومتر مربع مساحت دارد ، و از سوی دیگر باعث گرمی بازار مرغ سبز در واحدهای صنفی شد .

به نظر می رسد تصمیم ناگهانی ستاد تنظیم بازار و اجرای فوری و فوتی آن بی ارتباط با حمایت از مرغ سبز نباشد که ناگهان قیمت آن با سه هزار تومان افزایش به ۷۶۰۰ تا ۷۸۰۰ ارتقای درجه پیدا کرده است و معلوم نیست این تصمیم به نفع کیست ؟ شهروندان که از مکان توزیع مرغ با نرخ مصوب اطلاع کافی و وافی ندارند چقدر باید دچار زحمت شوند .

البته ممکن است ناتوانی ۱۲۴ در رسیدگی به شکایات شهروندان باعث این تصمیم شده باشد که شاید رسیدگی شکایات را به پس از ختم مشکل مرغ موکول نموده اند !

گفتنی است اتحادیه مرغ و تخم مرغ دارای ۲۳۵ واحد صنفی است که اگر توزیع مقامات با کنترل لازم توزیع مرغ را به این شبکه واگذار می شد دیگر این مشکلی که برای شهروندان ایجاد شده به وجود نمی آمد !

اخبار مرتبط

نظرات

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی