گیلانیان
پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ Thursday, 6 October , 2022
مارس 10, 2014 کد خبر : 25502 خبر ها

مرکز کسب و کار در رشت احداث می شود

مرکز کسب و کار در رشت احداث می شود

گیلانیان : مجید عباسیان امین پیش از ظهر دوشنبه در حاشیه بازدید از پروژه ه در حال ساخت مرکز کسب و کار گیلان افزود: نیاز امروز واحدهای صنعتی ارائه خدمات مشاوره ای برای بهبود فضای کسب و کار است که با ایجاد مرکز کسب و کار در شهرستان رشت و استقرار واحدهای مشاوره ای در این مرکز بخشی از این نیازها برطرف خواهد شد.

وی اظهارداشت: این مرکز در زمینی به مساحت چهار هزار و ۱۰۰ مترمربع در مرکز استان و در ناحیه کارگاهی رشت در حال ساخت است.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت: تاکنون عملیات احداث این مرکز ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته که پس از بهره برداری قادر به استقرار مشاوران حوزه صنعت در زمینه خدمات فناوری و کسب و کار مانند بهینه سازی، آموزشی، بیمه ای، فنی و مهندسی، بازار و فروش، کیفیت و استاندارد، تجهیزات و ماشین آلات، خدمات نرم افزاری در حوزه آی سی تی است.

وی تصریح کرد: در این مرکز سالن اجتماعات، آمفی تئاتر، کتابخانه، کلاس های آموزشی، محل نمایشگاه، واحدهای اداری و خدماتی و دفاتر محل استقرار واحدهای فناور یا مشاوره ای طراحی شده است.

عباسیان همچنین در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر در خصوص اقتصاد مقاومتی اذعان داشت: اقتصاد مقاومتی فرصت مناسبی برای تحقق حماسه اقتصادی است.

وی گفت: عنصر اصلی اقتصاد مقاومتی بیشتر گرایش به سمت اصلاح الگوی مصرف و فرهنگ سازی برای مصرف تولیدات داخلی است.

وی اظهارداشت: جلوگیری از خام فروشی تولیدات نفتی و صادرات مواد اولیه و در مقابل تقویت صنعت بسته بندی و فرآوری محصولات و تولیدات داخلی از محورهای اصلی اقتصاد مقاومتی است.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت: رویکرد اصلی برای تحقق و به ثمر رساندن اقتصاد مقاومتی باید نگاه به تولیدات داخلی و ترغیب مردم برای مصرف کالاهای داخلی در حمایت از چرخه تولیدات داخلی باشد.

وی افزود: اقتصاد مقاومتی می‌ تواند در بحران‌ های رو به افزایش جهانی الگویی الهام‌ بخش از نظام اقتصادی اسلام را عینیت بخشد و زمینه و فرصت مناسب را برای نقش‌ آفرینی مردم و فعالان اقتصادی در تحقق حماسه اقتصادی فراهم کند./منبع : مهر

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی