گیلانیان
پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ Thursday, 19 September , 2019
اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۸ کد خبر : 73154 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

محمدصادق حسنی :

مسؤولین پاسخ نمایندگان را شفاف و قانع‌کننده بدهند

مسؤولین پاسخ نمایندگان را شفاف و قانع‌کننده بدهند

گیلانیان : رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس از مسؤولین و دولتمردان خواست تا به وکلای ملت در خصوص تخصیص و توزیع اعتبارات به‌صورت شفاف و قانع‌کننده پاسخ دهند.

محمدصادق حسنی عصر امروز در دومین نشست شورای برنامه‌ریزی گیلان در سالن غدیر استانداری با تأکید بر تکمیل سدهای لاستیکی اظهار کرد: سد لاستیکی در رشت بنا بر قول فرماندار قرار بود تا ۲۲ بهمن سال گذشته مورد بهره‌برداری قرار می‌گرفت اما در حال حاضر رهاشده است.

وی با اشاره به اجرا نشدن رینگ فاضلاب شهرستان رشت افزود: تصفیه‌خانه‌های رشت در حال اتمام هستند اما همچنان رینگ آب‌رسانی شهرستان ناقص مانده که بار چهارم است مورد تذکر من قرارگرفته و نیازمند توجه است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بر لزوم پاسخگویی شفاف مسؤولین دولت در خصوص تخصیص و توزیع اعتبارات تأکید کرد و گفت: ما نمایندگان مردم هستیم و پاسخ دولتمردان به نمایندگان مردم باید شفاف باشد.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس را تأکید بر تلاش مسؤولین و دولتمردان تا جای امکان تصریح کرد: مسؤولین تا جایی که می‌توان کار کرد تلاش کنند و به نمایندگان پاسخ کامل و قانع‌کننده بدهند و این توضیحات می‌تواند در جلسات خصوصی هم انجام شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

– نوروزHomayoun Shajarian – Norouz