گیلانیان
جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ Friday, 9 December , 2022
آوریل 25, 2016 کد خبر : 47979 خبر ها

مسئولان قضایی ناهنجاری های انتخاباتی را آسیب شناسی کنند

مسئولان قضایی ناهنجاری های انتخاباتی را آسیب شناسی کنند

گیلانیان : رئیس کل دادگستری گیلان گفت:مسئولان قضایی به ویژه دادستان های استان درخصوص آسیب شناسی ناهنجاری های انتخاباتی اقدام لازم را انجام دهند.

احمد سیاوش پور در اولین نشست ستاد پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی در سال ۱۳۹۵،با تبریک اعیاد ماه رجب،  از همکاری و تعامل  مسئولان استان در برگزاری مرحله اول انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان  قدردانی نمود.

رئیس شورای قضایی استان گیلان هدف از برگزاری این نشست را کمک به اجرای انتخاباتی سالم و پرشور در استان دانست و ابراز امیدواری کرد در مرحله دوم نیز در شهرستان های رشت و رودبار شاهد انتخاباتی چشمگیر و با شکوه باشیم.

وی با اشاره به برخورد جدی با تخلفات انتخاباتی در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در دو شهرستان رشت و رودبار، خاطرنشان کرد: مسئولان قضایی به ویژه دادستان های استان درخصوص آسیب شناسی ناهنجاری های انتخاباتی اقدام لازم را انجام دهند.

سیاوش پور در ادامه معاونت پیشگیری از جرم دادگستری استان را مکلف کرد تا  جلسه ای را با  مسئولین ستادهای انتخاباتی دو شهرستان رشت و رودبار تشکیل داده و  نکات لازم درخصوص  چگونگی اقدامات تبلیغاتی  را تشریح نمایند.

رئیس شورای قضایی استان از دبیر ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی خواست تا با ارسال پیام از رسانه ها، اطلاعات مورد نیاز  را به کاندیداها و عموم مردم اعلام نموده تا انتخابات  در مسیر قانون و درست انجام پذیرد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی