دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ Monday, 16 July , 2018
بهمن ۲۰, ۱۳۹۶ کد خبر : 65373 خبر ها

رئیس بنیاد سبک زندگی ایرانی اسلامی :

مسئولی که توانایی انجام کار ندارد صندلی را برای جوانان خالی کند

مسئولی که توانایی انجام کار ندارد صندلی را برای جوانان خالی کند

گیلانیان : پروفسور کرمی گفت: مسئولی که توانایی انجام کار را ندارد از مردم عذرخواهی کرده و صندلی را برای جوانان خالی کنند.

پروفسور علی کرمی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این شهر اظهار کرد: برخی از مشکلاتی که در جامعه امروز وجود دارد به خاطر شعارزدگی و عدم توجه به محتوای شعارها و ارزش‌ها است که صرفاً برخی موارد بدون دقت در جامعه مطرح می‌شود.

وی با بیان اینکه مردم ایران انقلاب اسلامی را برپا کردند تا تبعیض و فساد از بین برود و ارزش‌ها در کشور حاکم شود افزود: مسئولی که توانایی انجام کار را ندارد از مردم عذرخواهی کرده و صندلی را برای جوانان خالی کنند.

رئیس بنیاد سبک زندگی ایرانی اسلامی مطالبه گری را یکی از وظایف همه اقشار ملت دانست و افزود: مطالبه گری باید به روش درست انجام شود و نباید روشی اتخاذ گردد که دشمن از آن اعتراضات به‌حق به نفع خود بهره‌برداری کند.

کرمی بزرگ‌ترین تهدید انقلاب اسلامی را جنگ نرم دشمن دانست و بیان کرد: شورای انقلاب فرهنگی بزرگ‌ترین مرجع فرهنگی کشور است که باید در زمینه‌های مختلف فرهنگی و سبک زندگی اسلامی برنامه‌ریزی کند ولی برخی از اعضای این شورا در جلسات چرت می‌زنند و به انفعال فرهنگی تبدیل‌شده‌اند.

متخصص بیوتکنولوژی پزشکی با بیان اینکه هیچ‌کس حریف انقلاب اسلامی نمی‌شود و این انقلاب به ظهور حضرت حجت ختم خواهد شد گفت: ملت ایران قانون حقوق شهروندی را مطالعه کنند، ملتی که از حقوق شهروندی خود آگاه نباشد ظلم می‌بیند باید به قوانینی که برای ما در نظر گرفته می‌شود توجه کرد و تا در صورت وجود اشکال و ایراد اعتراض دقیق و به‌حق کرد./ منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

ستاره پرفروغ گيلاني ادبيات ايران

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

سالروز در گذشت جهان پهلوان نامجو بر شما تسلیت باد :

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

يكي ديگر از اعضاي تالار مشاهير گيلانيان را بيشتر بشناسيم :

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش

به یاد محرم هایی که حاجی آباد شاهد حضور حاجی بود :

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش