گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
ژوئن 13, 2013 کد خبر : 19336 خبر ها

نماینده مردم رودسر و املش

مشارکت حداکثری – اخلاق انتخاباتی

مشارکت حداکثری – اخلاق انتخاباتی

گیلانیان : نماینده مردم رودسر و املش گفت: قانون صلاحیت‌ها را مشخص کرده و همه بنا به معیارهای قانونی موجود فرد اصلح را انتخاب می‌‌کنیم.

محمدمهدی رهبری‌املشی درخصوص ضرورت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات گفت: اکنون در شرایط خاص مسائل داخلی و بین‌المللی قرار داریم و باید برنامه‌ریزی کنیم تا بتوانیم در وضعیت داخلی به وحدت و یکپارچگی و در وضعیت بین‌المللی به بالاترین جایگاه دست یابیم.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری به شرکت در انتخابات افزود: ملت عزیز ما با مشارکت خود می‌توانند در رفع مشکلات داخلی تاثیرگذار باشند و همچنین در سطح بین‌المللی جایگاه کشور را ارتقا ببخشند.

نماینده مردم رودسر و املش با بیان اینکه تمکین به قانون پیام اصلی انتخابات است، گفت: قانون صلاحیت‌ها را مشخص کرده و همه بنا به معیارهای قانونی موجود فرد اصلح را انتخاب می‌‌کنیم لذا همه سازو کار انتخابات قانون است، زیرا تمکین به قانون یعنی پذیرش همه حقوقی که برای ما تعیین شده‌ است.

رهبری ‌املشی در پایان تاکید کرد: آنان که طرفدار انقلاب، نظام، قرآن، اسلام، خون‌ شهدا و توسعه و ارتقای مملکت هستند باید با حضور حداکثری خود زمینه سرافرازی جمهوری اسلامی را فراهم آورند تا بدخواهان کشور را مایوس کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

 • ✦ چرا بی مهری به اشکور ؟ ✦

  * این سرزمین مهد تمدن مهر و محبت و علم و ایمان و پرورش دهنده ی انسانهای شایسته برای کشور بزرگمان ایران است . از علماء گرانقدر شیعه و متخصصان و پژوهندگان گرفته تا مدبران لایق در سطح جامعه و مدافعان رزمنده و شهدای والا مقام و مجموعه ی ایثارگران و دیگر اقشار تأثیرگذار جامعه قابل توجه است .

  اما هنوز بخشهای زیادی از این سرزمین زیبا از داشتن جاده ی آسفالته محروم و حتی برخی نقاط هم فاقد جاده مطلوب ( مثل : ایرمحله , ایزدین , ریسن , چمتو , وربن , سورتله و … ) و بدون جاده مانند : بنان و راسران و … و جاهای دیگر نیز …!!

  هر زمانی که به برخی از مسئولین ذیربط مراجعه میشود که « چرا برای رفع این محرومیت ها اقدام جدی بعمل نمی آورید ؟ » – در پاسخ اظهار می دارند : « بیشتر مردم آنجا مهاجرت کردند و ساکنین شان اندک اند !!! » آیا این جواب درست و منطقی است ؟؟ آیا این نظر یک نوع کم لطفی و بی مهری نیست ؟! علل مهاجرت روستاییان به شهر چیست ؟ هر فرد کم سواد و حتی کودکان هم میدانند که نداشتن امکانات اولیه زندگی و درآمد کم و … دلایل اصلی مهاجرت میباشد , حال خطابمان به مسئولین محترم اعم از نماینده شهرستان و فرماندار و بخشدار و مدیران استان گیلان این است که شما در راستای وظایف قانونی و شرعی تان , عمران و آبادانی مناطق محروم اشکورات نظیر سورچان و حومه را بخاطر رضای خـــدا در برنامه ی الویت کاری خود قرار دهید و اعتباراتی را جهت بهسازی راه ها و آسفالت اختصاص دهید تا برای مردم آن منطقه منابع درآمدزایی ایجاد شود و آن وقت , بدون شک مهاجرت بالعکس شهرها به روستاها مواجه خواهیم بود . درنتیجه ساکنین آن منطقه بیشتر خواهد شد .

  حال در می یابیم که گناه خالی شدن روستاها از سکنه بر عهده ی چه کسانی است ؟ 🙂

  ای مسئولین خدمتگزار ! بجنبیم که زمان عمر بسرعت در حال گذشتن است و محرومیت هارا در حوزه ی وظایفمان از بین ببریم تا در آخرت شرمنده نباشیم .

  از اقدام به موقع تان برای رفع محرومیت ها سپاسگزار خواهیم بود . *انشاءالله همه جای ایران ما آباد باد.

 • سردبیر گیلانیان

  جناب آقای حسینی عزیز
  نظر به اهمیت موضوع پیام شما بصورت مستقل در گیلانیان کار شده است

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی