گیلانیان
شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ Saturday, 28 January , 2023
دسامبر 3, 2013 کد خبر : 22781 خبر ها

جعفرزاده ایمن آبادی:

مشکلات به جامانده از دولت دهم ۴۰ سال کشور رابه عقب انداخت

مشکلات به جامانده از دولت دهم ۴۰ سال کشور رابه عقب انداخت

گیلانیان : رییس پولدارترین دولت ، بیت المال را خرج حمایت از خود کرد/احمدی نژاد باید پاسخگو باشد

عضو کمیسیون برنامه، ‌بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه درباره عملکرد دولت احمدی‌نژاد دروغ پردازی نشده است، گفت: احمدی‌نژاد به عنوان رئیس پر درآمدترین دولت تاریخ ۳۴ساله انقلاب باید پاسخگوی هزینه کرد بیت المال در استادیوم‌ها برای زدن کف و سوت برای حمایت ازخود باشد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به اظهارات علی‌اکبر جوانفکر درباره عوامل نابسامانی اقتصاد کشور، گفت: جوانفکر به عنوان مشاور فرهنگی دولت گذشته صلاحیت اظهار نظر درباره مسائل اقتصادی کشور را ندارد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر اقدامات بازدارنده لاریجانی و مجلس نبود اوضاع  کشوربدتر از این می‌شد، تصریح کرد: در بدترین شرایط اقتصادی مدیرانی همچون قالیباف پروژه پل طبقاتی صدر را به اتمام می‌رساند و به جای قدردانی برخی از افراد که سررشته‌ای از اقتصاد ندارد به آنها تهمت وارد می‌کنند و دکتر لاریجانی وشهردار تهران را مسبب اصلی نابسامانی اقتصاد کشور می‌دانند.

وی با تاکید براینکه اگر امروز دچار مشکلات اقتصادی هستیم به دلیل عملکرد غلط ۸ ساله دولت نهم ودهم است، ادامه داد: مشکلاتی که دولت احمدی‌نژاد و تیم اقتصادی او برای کشور ایجاد کردند حداقل ۴۰سال زمان می‌برد تا مرتفع شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، افزود: اجرای غلط هدفمندی یارانه‌ها، خودسرانه عمل کردن و عدم اجرای نامناسب قانون مشکلاتی را برای کشور ایجاد کرد که حتی کارشناسان خبره  راهم در باز کردن این گره‌های سردرگم کرده است.

جعفر زاده با تاکید براینکه سیاست دولت یازدهم در افزایش فروش نفت تاراج اموال آیندگان نیست، گفت:احمدی‌نژاد به عنوان رئیس پر درآمدترین دولت تاریخ ۳۴ساله انقلاب باید پاسخگوی هزینه کرد بیت المال در استادیوم‌ها برای زدن کف و سوت برای حمایت ازخود باشد.

عضو کمیسیون برنامه، ‌بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه درباره عملکرد دولت احمدی‌نژاد دروغ پردازی نشده است، گفت: من به عنوان نماینده مجلس سراغ ندارم که دولت دهم زیرساختی را درکشور ایجاد کرده باشد

اخبار مرتبط

نظرات

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی