گیلانیان
چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ Wednesday, 28 September , 2022
فوریه 2, 2014 کد خبر : 24321 خبر ها

مشکلی در تامین مایحتاج ضروری برای شهروندان گیلانی وجود ندارد

مشکلی در تامین مایحتاج ضروری برای شهروندان گیلانی وجود ندارد

گیلانیان : رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گیلان گفت : تمهیدات لازم برای تامین مایحتاج مردم از سوی این سازمان اندیشیده شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد .

ˈ علی منتظری ˈ عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : اولویت مهم این سازمان، سهولت تامین مایحتاج ضروری مردم است و در این زمینه تلاش شده اقدامات لازم انجام شود .

وی افزود : به همین منظور از طریق هماهنگی با اتحادیه نانوایان در سراسر استان سعی شده حداکثر واحدهای نانوایی حتی الامکان مشغول فعالیت بوده و از سوی دیگر با همکاری شرکت غله ، آرد مورد نیاز نانوایی ها تامین و توزیع شود .

رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گیلان خاطر نشان کرد : با پیگیری های بعمل آمده از طریق شرکت های پخش مستقر در استان ، مقرر شده توزیع کالاها در واحدهای صنفی به صورت مناسبی انجام شود.

منتظری ادامه داد : همکاران این سازمان در ادارات شهرستانی در سراسر استان اقدامات لازم را در خصوص فعالیت واحدهای صنفی بویژه نانوایی ها بعمل آورده و بازرسی ها از بازار در شهرستان ها طی دو نوبت صبح و عصر انجام می شود .

رییس شورای هم خانواده صنعت، معدن و تجارت گیلان همچنین گفت : طی هماهنگی ها و تاکیدات صورت گرفته از طریق مدیران شهرک ها و نواحی صنعتی و نیز شهر صنعتی رشت، بازگشایی مسیرهای اصلی در مناطق مذکور بویژه مسیرهای منتهی به کارخانجات مهم در حال انجام است و به همین منظور واحدهای معدنی و صنایع معدنی استان بخش عمده ای از ماشین آلات سنگین خود را در اختیار ستاد مدیریت بحران و فرمانداری ها قرار داده اند.

وی از مدیران واحدهای تولیدی در مناطقی که بارش برف داشته اند خواست تا به منظور جلوگیری از بروز خسارات احتمالی نسبت به برف روبی و مدیریت اوضاع در کارخانجات خود اقدامات به موقع را انجام دهند.

منتظری افزود : با توجه به احتمال سودجویی عده معدودی از فعالان بنگاه های اقتصادی در بازار، بازرسان این سازمان با هدف جلوگیری از کمبود عرضه و یا افزایش غیر قانونی قیمت کالاها، نظارت را تشدید کرده و در این راستا فعالیت ستاد خبری ۱۲۴ افزایش یافته و آماده دریافت گزارش های مردمی در زمینه تخلفات احتمالی است .

رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گیلان با بیان اینکه همکاران این حوزه تمامی تلاش خود را جهت ارایه خدمات مطلوب به شهروندان در ایام بارش برف به کار بسته اند، گفت : با توجه به وجود ذخایر کافی از کالاهای اساسی در استان ، مردم نگرانی ای برای تامین کالاهای خود نداشته و مطمئن باشند عرضه نان و اقلام اساسی در مناطق مذکور روند مناسبی خواهد داشت./منبع : ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی