گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
ژوئن 25, 2013 کد خبر : 19795 اقتصاد و کشاورزی خبر ها

لاهوتی مطرح کرد:

مطالبات چایکاران همچنان در کما

مطالبات چایکاران همچنان در کما

گیلانیان : عضو کمیسیون عمران مجلس، با یادآوری عدم تحقق وعده‌های دولت در خصوص پرداخت بدهی چایکاران، گفت: متأسفانه امروز و فردا کردن برای پرداخت مطالبات عادتی برای دولت دهم شده است.

مهرداد بائوج‌لاهوتی در گفت‌و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، ‌با بیان اینکه تاکنون جلسات متعددی با مسئولان کشور برای پرداخت بدهی چایکاران برگزار شده است، افزود: تشکیل جلسات متعدد با مسئولان در خصوص تسویه بدهی چایکاران تاکنون به وعده ‌های بی عمل دولت ختم شده است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر اینکه پرداخت به موقع بدهی کشاورزان به انگیزه مند شدن آنان کمک می‌کند، تصریح کرد: متأسفانه دولت در خصوص حمایت از کشاورزان فقط به شعار و وعده بی‌عمل اکتفا کرده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس، با یادآوری عدم تحقق وعده‌های دولت در خصوص پرداخت بدهی چایکاران، گفت: متأسفانه امروز و فردا کردن برای پرداخت مطالبات عادتی برای دولت دهم شده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان این مطلب که عدم پرداخت بدهی چایکاران از سوی دولت همچون تراژدی بی پایانی شده است، افزود: پایان ظلم کشاورزان به ویژه چایکاران با خرید به موقع محصولات و نیز پرداخت بدهی‌های معوق آنان ممکن می‌شود.

نماینده مردم لنگرود در مجلس، با بیان اینکه جلسات متعددی با مسئولان و دست‌اندرکاران پرداخت بدهی چایکاران تاکنون برگزار شده است،‌ تصریح کرد: مسئولان در طی تمامی جلسات برگزار شده وعده دادن را پیشینه خود کرده و این در حالی است که هیچ کدام از وعده‌های دولت در خصوص چایکاران در موعد خود عملی نشده است.

بائوج‌لاهوتی با تأکید بر اینکه طبق وعده اخیر دولت مطالبات چایکاران تاهفته آینده پرداخت خواهد شد، گفت: متأسفانه تکرار بدقولی دولت در سال‌های گذشته این وعده را نیز در اذهان در حد حرف باقی می‌گذارد.

عضو کمیسیون عمران مجلس، یاداور شد: برای دولتی که شعار خود را عدالت محوری و مهروزی قرار داده تأخیر در پرداخت بدهی کشاورزان تأسف‌برانگیز است

اخبار مرتبط

نظرات

  • اخه ما چه گناهی کردیم که باید توی این ماه عزیز پولمونو ندن نمیدونم سال دیگه این پاخ تبدیل میکنم به استخر ماهی هم خودمو راحت میکنم هم خانواده راحت میشه

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی