گيلانيان - .وبگاه حاميان پيشرفت و توسعه گيلان
ما نگوئیم بد و میل به ناحق نکنیم    جامه کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم
امروز یکشنبه,۱ام بهمن ۱۳۹۶ - آخرین بروزرسانی دوشنبه,۲ام بهمن ۱۳۹۶

لاهوتی مطرح کرد:

مطالبات چایکاران همچنان در کما

گیلانیان : عضو کمیسیون عمران مجلس، با یادآوری عدم تحقق وعده‌های دولت در خصوص پرداخت بدهی چایکاران، گفت: متأسفانه امروز و فردا کردن برای پرداخت مطالبات عادتی برای دولت دهم شده است.

مهرداد بائوج‌لاهوتی در گفت‌و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، ‌با بیان اینکه تاکنون جلسات متعددی با مسئولان کشور برای پرداخت بدهی چایکاران برگزار شده است، افزود: تشکیل جلسات متعدد با مسئولان در خصوص تسویه بدهی چایکاران تاکنون به وعده ‌های بی عمل دولت ختم شده است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر اینکه پرداخت به موقع بدهی کشاورزان به انگیزه مند شدن آنان کمک می‌کند، تصریح کرد: متأسفانه دولت در خصوص حمایت از کشاورزان فقط به شعار و وعده بی‌عمل اکتفا کرده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس، با یادآوری عدم تحقق وعده‌های دولت در خصوص پرداخت بدهی چایکاران، گفت: متأسفانه امروز و فردا کردن برای پرداخت مطالبات عادتی برای دولت دهم شده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان این مطلب که عدم پرداخت بدهی چایکاران از سوی دولت همچون تراژدی بی پایانی شده است، افزود: پایان ظلم کشاورزان به ویژه چایکاران با خرید به موقع محصولات و نیز پرداخت بدهی‌های معوق آنان ممکن می‌شود.

نماینده مردم لنگرود در مجلس، با بیان اینکه جلسات متعددی با مسئولان و دست‌اندرکاران پرداخت بدهی چایکاران تاکنون برگزار شده است،‌ تصریح کرد: مسئولان در طی تمامی جلسات برگزار شده وعده دادن را پیشینه خود کرده و این در حالی است که هیچ کدام از وعده‌های دولت در خصوص چایکاران در موعد خود عملی نشده است.

بائوج‌لاهوتی با تأکید بر اینکه طبق وعده اخیر دولت مطالبات چایکاران تاهفته آینده پرداخت خواهد شد، گفت: متأسفانه تکرار بدقولی دولت در سال‌های گذشته این وعده را نیز در اذهان در حد حرف باقی می‌گذارد.

عضو کمیسیون عمران مجلس، یاداور شد: برای دولتی که شعار خود را عدالت محوری و مهروزی قرار داده تأخیر در پرداخت بدهی کشاورزان تأسف‌برانگیز است


کانال تلگرام گیلانیان
نظرات
  1. rahim مرداد ۵, ۱۳۹۲ ۴:۱۸ ب.ظ

    اخه ما چه گناهی کردیم که باید توی این ماه عزیز پولمونو ندن نمیدونم سال دیگه این پاخ تبدیل میکنم به استخر ماهی هم خودمو راحت میکنم هم خانواده راحت میشه

از انتشار نظرات توهین آمیز و خلاف ارزش های دینی و عرفی معذوریم
کلمات مشاهده شده در عکس را در کادر زیر آن وارد نمائید

 

*


پایگاه گیلانیان طبق مجوز صادره از سوی هیات نظارت بر مطبوعات و طبق قانون مطبوعات فعالیت می نماید

کلیه حقوق این پایگاه برای صاحبان آن محفوظ می باشد استفاده از مطالب گیلانیان با ذکر منبع بلامانع است.


رفتن به نوارابزار