گیلانیان
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ Wednesday, 21 April , 2021
مارس 6, 2019 کد خبر : 72328 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان :

مطالبات گیلانی‌ها از رئیس جمهور تسریع در روند تکمیل پروژه‌های در دست احداث است

مطالبات گیلانی‌ها از رئیس جمهور تسریع در روند تکمیل پروژه‌های در دست احداث است

گیلانیان : رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان گفت: تسریع در روند تکمیل پروژه‌های در دست احداث استان گیلان، مطالبه مهم نمایندگان از رئیس‌جمهور است.

ولی داداشی اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که در جریان سفر رئیس جمهور به گیلان مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد بحث احداث مگاهاسپیتال یا بیمارستان هزار تختخوابی است که در مسیر اجرای آن یکسری موانع و چالش‌هایی ایجاد شده است.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان معضل پسماند و ساماندهی زباله‌ها را از چالش‌های پیش‌روی استان خواند و عنوان کرد: اهمیت لایروبی رودخانه‌ها که به عنصری خطرآفرین برای مردم ساکن در شهرها و روستاهای گیلان تبدیل شده است نیز یکی از مهم‌ترین اولویت‌ها و مطالبات نمایندگان از رئیس‌جمهور است.

نماینده مردم آستارا در مجلس با بیان اینکه گیلان به‌علت وضعیت خاص و ویژه اقلیمی و جغرافیایی خود در حال حاضر با مشکل بزرگ عدم ساماندهی فاضلاب مواجه است ابراز داشت: ایجاد شبکه گسترده جمع‌آوری فاضلاب و تأسیس زیرساخت‌های لازم آن در استان گیلان امری بسیار ضروری است.

داداشی از وجود برخی مشکلات اداری در مسیر اجرای راه آهن آستارا – آستارا خبر داد و راهکار آن را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت‌: اجرای این پروژه که مورد تأکیدت خود دولت نیز قرار دارد در خلال سفر رئیس جمهور به گیلان جهت رفع موانع به وجود آمده مورد پیگیری قرار می‌گیرد.

وی سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف گیلان با هدف اشتغالزایی و توسعه استان را مورد تأکید قرار داد و افزود: مؤسسات و نهادهای متعددی زیر نظر دولت در کشور به امر سرمایه‌گذاری مشغولند که می‌توانند جهت سرمایه‌گذاری در بخش‌های گردشگری،‌ کشاورزی و صنعت گیلان ورود کنند.

دبیر کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با بیان اینکه به‌صورت تقریبی هر شهرستانی در استان گیلان معادل هزار میلیارد تومان پروژه در حال احداث دارد تصریح کرد: این پروژه‌ها توسط دستگاه‌های اجرایی مختلف در حوزه‌هایی نظیر آب و فاضلاب،‌ ساختمان‌های ادارای،‌ راه‌های روستایی و نظایر این در حال اجرا هستند.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان تسریع در روند تکمیل پروژه‌های در دست احداث استان را مطالبه مهم نمایندگان از رئیس‌جمهور اعلام کرد و افزود:‌ در سفر رئیس‌جمهور به گیلان سعی می‌کنیم اولویت‌دارترین مباحث استان در حوزه‌های محیط زیست،‌ اشتغال و پروژه‌های عمرانی مورد پیگیری قرار گیرد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “