گیلانیان
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ Saturday, 24 October , 2020
ژوئن 3, 2017 کد خبر : 59833 خبر ها

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی :

معاونین وزیر نیرو مکان دقیق سدهای لاستیکی آستارا را به مردم نشان دهند

معاونین وزیر نیرو مکان دقیق سدهای لاستیکی آستارا را به مردم نشان دهند

گیلانیان : نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسکن مهر این شهرستان تا شش ماه آینده تمام می‌شود، گفت: در مسکن مهر شهرستان آستارا تخلفات عدیده‌ای صورت گرفته و یک عده از افرادی که فرش زیر پایشان را برای خرید مسکن فروخته‌اند دزدی کرده‌اند.

ولی داداشی امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این شهر جایگاه نمایندگان مجلس را تصویب قانون و نظارت بر احسن اجرای قوانین دانست و اظهار کرد: مجلس در رأس امور قرار دارد و اگر نمایندگان مجلس مقتدر عمل کنند بسیاری از مشکلات کشور حل می‌شود.

وی با بیان اینکه نمایندگان مجلس ابزارهای نظارتی در دست دارند و یکی از این ابزارها مطالبه‌گری است گفت: در مجموعه شهرستان با کمبود بودجه مواجه هستیم که بودجه مناسب با پیگیری‌های شخص نماینده در اختیار شهرستان قرار می‌گیرد.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرای پل ماشین‌روی مزار شهدای کوته کومه با اعتبار دو میلیارد ریال گفت: اجرای آسفالت و زیرسازی راه‌های روستایی را به طول ۱۵ کیلومتر با اعتباری حدود ۳۰ میلیارد ریال و روکش آسفالت راه‌های روستایی را به طول ۱۳ کیلومتر با اعتباری حدود ۱۹ میلیارد ریال انجام شد.

داداشی با تأکید براینکه در سال‌های قبل در خصوص ساماندهی راه آبشار لاتون هیچ تصمیم و برنامه‌ریزی انجام نشده بود افزود: برای ساماندهی راه آبشار لاتون حدود ۱۰ میلیارد ریال جذب اعتبار شده و قرار است راه این آبشار که یکی از مرتفع‌ترین آبشارهای کشور است در سه مرحله ساماندهی شود.

وی پیشرفت فیزیکی احداث تصفیه‌خانه فاضلاب شهر آستارا واقع در کمربندی را ۵۰ درصد دانست و افزود: پرونده فاضلاب شهرستان آستارا و دیگر شهرستان‌های ساحلی استان تا هفته گذشته در اولویت کاری سازمان برنامه‌وبودجه کشور نبودند و تنها پنج شهر از استان گیلان در اولویت این سازمان قرار گرفته‌اند.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه براساس پیگیری‌های انجام شده بالغ‌بر ۳۰۰ هزار میلیارد ریال از اسناد خزانه برای بحث فاضلاب این شهرستان کنار گذاشته شد گفت: امیدواریم طرح مذکور در سال جاری از طریق مناقضه به بخش خصوصی واگذار شود.

داداشی افزود: برای استان گیلان در برنامه توسعه پنجم، ۱۱ سهمیه سد لاستیکی کنار گذاشته شده که دو مورد از این ۱۱ سهمیه به شهرستان آستارا تعلق داردو اخیراً در جلسه‌ای از معاونین وزیر نیرو خواستم که مکان دقیق این دو سد لاستیکی را در شهرستان آستارا به مردم نشان دهند!

وی با اشاره به اینکه برای رفع نواقص برق در شبکه برق‌رسانی شهرستان طی یک سال گذشته بیش از ۲۹ میلیارد ریال هزینه شده است گفت: روستاهای مشند، گلیده و شاغوله در بخش مرکزی فاقد گاز هستند و در تلاش هستیم تا گازرسانی به روستاهای فاقد گاز سرعت بگیرد.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسکن مهر این شهرستان تا شش ماه آینده تمام و پرونده آن مختومه اعلام می‌شود گفت: در مسکن مهر آستارا تخلفات عدیده‌ای صورت گرفته و یک عده از افرادی که فرش زیر پایشان را برای خرید مسکن فروخته‌اند دزدی کرده‌اند./ منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

سپاه و ناجا دو بازوی برقراری و تأمین امنیت در جامعه هستند

در دیدار فرمانده سپاه و انتظامی گیلان تأکید شد:

سپاه و ناجا دو بازوی برقراری و تأمین امنیت در جامعه هستند

ماسک را هر چند ساعت یکبار باید تعویض کرد؟

عضو کمیته علمی ستاد ملی مبارزه با کرونا :

ماسک را هر چند ساعت یکبار باید تعویض کرد؟