گیلانیان
یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ Sunday, 4 December , 2022
سپتامبر 21, 2012 کد خبر : 12656 خبر ها

رئیس کمیته مقابله با ورود و عرضه مواد مخدر گیلان :

معتادان ولگرد مخروبه‌های گیلان جمع‌آوری می‌شوند

معتادان ولگرد مخروبه‌های گیلان جمع‌آوری می‌شوند

ابراهیم قائد رحمتی بعد از ظهر امروز در جمع اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان با اشاره به جمع‌آوری معتادان ولگرد در مخروبه‌ها و باغ‌های بدون حصار، اظهار کرد: پلیس بارها این افراد را جمع‌آوری کرد و این روند نیز همچنان استمرار می‌یابد اما تا زمانی که مخروبه‌ها و باغ‌های بدون حصار وجود داشته باشد زمینه برای تجمع افراد معتاد مهیا می‌شود.

رئیس کمیته مقابله با ورود و عرضه مواد مخدر گیلان افزود: باید مسئولان مربوطه نسبت به جمع‌آوری مخروبه‌ها و همچنین حصارکشی باغ‌ها اقدام لازم را به عمل آورند.

وی به عوارض آسیب‌های مواد مخدر در جامعه اشاره کرد و افزود: آن خانواده‌ای که بستگانش به مواد مخدر گرفتار شده است دردش را به خوبی احساس می‌کند و همواره به فکر چاره جویی است و این احساس درد و چاره‌جویی باید در جامعه گسترش یابد.

قائد رحمتی با بیان اینکه تا زمانی که معتاد در جامعه است با وجود مبارزه کنونی همچنان شاهد ورود مواد مخدر خواهیم بود، بیان کرد: تنفر و احساس خطر عمومی امری ضروری برای مقابله با مواد مخدر است.

وی با تاکید بر ضرورت احساس مسئولیت بیشتر برای مقابله با مواد مخدر تصریح کرد: برای کاهش اعتیاد در جامعه نیازمند سرعت بیشتر در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی و … هستیم.

رئیس کمیته مقابله با ورود و عرضه مواد مخدر گیلان عمر انسان را کوتاه دانست و یادآور شد: کسی که در این مدت کوتاه خدمتی به همنوع خود نکند غفلت و گمراهی برای خود فراهم آورده است.

منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی