گیلانیان
یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ Sunday, 4 December , 2022
ژانویه 13, 2013 کد خبر : 16388 خبر ها مذهبی

مروی معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری :

ملت ایران با تمسک به ولایت به مقابله با ظلم جهانی برخاسته‌اند

ملت ایران با تمسک به ولایت به مقابله با ظلم جهانی برخاسته‌اند

گیلانیان : حجت الاسلام و المسلمین ˈاحمد مرویˈ در مراسم شهادت امام رضا (ع) در مصلی امام خمینی (ره) رشت افزود: دشمن، در سال‌های اخیر بیشترین هجمه را علیه اصل ولایت و امامت به کار بسته چراکه ملت ایران با تمسک به این اصل، به مبارزه با ظلم پرداخته است.

وی تاثیرگذاری و سربلندی ایران اسلامی در جهان را مدیون پیروی از ولایت دانست و اظهار کرد: آبرو، عزت و افتخار کشورمان به برکت این نعمت الهی است.

حجت‌الاسلام مروی با اشاره به همراه بودن توحید با امامت و ولایت ادامه داد: اعمال واجب شرعی چون نماز، روزه و حج بدون امامت و ولایت، فاقد ارزش است.

وی ولایت فقیه را ادامه راه ائمه اطهار (ع) در عصر کنونی عنوان و خاطرنشان کرد: اسلام، بدون ولایت و امامت مانند کالبد بدون روح است.

حجت الاسلام مروی در خاتمه سخنانش به تبیین ویژگی‌های شخصیتی و شرح زندگانی امام رضا (ع) پرداخت و اضافه کرد: حضرت ثامن‌الحجج در طول عمر شریف‌شان، علاوه بر مبارزه با زورگویان، تلاش‌های بسیار علمی و تبلیغی برای گسترش دین مبین اسلام انجام دادند.

به گزارش ایرنا، مراسم سوگواری شهادت امام رضا (ع) با سخنرانی حجت‌الاسلام احمد مروی معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری و با حضور نماینده ولی فقیه در گیلان ، ائمه جمعه و جماعت و اقشار مختلف مردم در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی