گیلانیان
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ Monday, 10 August , 2020
دسامبر 10, 2019 کد خبر : 76272 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

نماینده رشت در مجلس :

ملت ایران ضعف دولت را به پای نظام نمی گذارد

ملت ایران ضعف دولت را به پای نظام نمی گذارد

گیلانیان : نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت هوشیار ایران ضعف دولت را به پای نظام جمهوری اسلامی ایران نمی نویسد و در حمایت از انقلاب در انتخابات شرکت می کنند.

محمدصادق حسنی جوریابی با بیان اینکه بر اساس قانون رئیس جمهور باید ۱۵ آذر لایحه بودجه را تقدیم به مجلس کند، اظهار کرد: امسال برای چندمین سال پیاپی لایحه بودجه در تاریخ مقررتقدیم مجلس شد.

وی با تاکید بر اینکه هنوز نمایندگان از جزئیات لایحه پیشنهادی بودجه اطلاع کافی ندارند، افزود: رئیس مجلس لایحه را در اختیار کمیسیون های تخصصی قرار می دهد تا در مورد جزئیات آن تصمیم بگیرند، سپس تجمیع و پس از کنترل و نظارت در مرحله مقدماتی، از هر کمیسیون سه نماینده انتخاب و کمیسیون بودجه و تلفیق را در مجلس تشکیل می دهند.

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مدت زمان دو ماهه انجام این اقدامات، ادامه داد: اعضای کمیسیون تلفیق مسئول رسیدگی جزئیات لایحه پیشنهادی بودجه و نظرات کمیسیون ها هستند که پس از تایید این کمیسیون، لایحه وارد صحن مجلس می شود.

حسنی با بیان اینکه ملت ایران در طول ۴۰سال انقلاب در سخت ترین شرایط همراه با نظام بوده،  بیان کرد: دشمنان در تلاشند تا ثابت کنند مردم از نظام ناراضی و از آن فاصله گرفتند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه امسال بیش از سال های گذشته مردم با شور و شوق در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت خواهند کرد، افزود: حضور مردم در پای صندوق‌های رأی به معنای رضایت آنها از عملکرد دولت نبوده و بلکه تنها به دلیل حمایت و پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نارضایتی مردم از عملکرد دولت با هر دیدگاه سیاسی، تأکید کرد: ملت هوشیار ایران ضعف دولت را به پای نظام جمهوری اسلامی ایران نمی نویسد و در حمایت از انقلاب در انتخابات شرکت می کند.

حسنی با بیان اینکه چندین سال است که مملکت دچار ضعف مدیریتی شده است و مردم بابت این مسئله در بخش های مختلف معیشت، اقتصادی، اجتماعی تحت فشار قرار گرفته اند، افزود: معتقدم که نظام باید بصورت سیستمی، گروهی و بدور از حاشیه حرکت کند زیرا مردم ایران شایسته مشکلات سخت فعلی که برخی از آنها با مدیریت صحیح قابل رفع است، نیستند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*