گیلانیان
پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ Thursday, 22 October , 2020
نوامبر 30, 2019 کد خبر : 76103 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس:

منابع داخلی فرصتی برای سرمایه‌گذاری در کشور است

منابع داخلی فرصتی برای سرمایه‌گذاری در کشور است

گیلانیان : نماینده مردم رودسر و املش در مجلس می‌گوید در شرایط تحریمی، منابع بانک‌ها و سرمایه‌گذاران داخلی بهترین ابزار برای تسریع و تکمیل پروژه‌های اقتصادی و عمرانی در کشور است.

اسدالله عباسی با اشاره به کاهش سرمایه‌گذاری‌ها در کشور اظهار کرد: منابع خارجی برای سرمایه‌گذاری در ایران به دلیل تحریم‌های ظالمانه بسیار محدود است.

وی با بیان اینکه نباید با اتکا به سرمایه‌گذار خارجی اقتصاد کشور را محدود کرد، افزود: شرکت‌های خارجی آماده سرمایه‌گذاری در ایران، فقط در کشور حاضر می‌شوند و وقت تلف می‌کنند و به دلیل فشارهای خارجی و تبعاتی که برایشان به جهت ارتباط با ایران وارد می‌شود پا به فرار می‌گذارند.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سهم قابل‌توجهی از سرمایه‌گذاری در کشور می‌تواند از منابع داخلی باشد، گفت: باید از سرمایه‌های موجود نظیر بانک‌ها و سرمایه‌گذاران داخلی در جهت فعال کردن بخش‌های تولیدی و عمرانی کشور بهره گرفت.

عباسی با اشاره به لایحه بودجه سال آینده کشور بیان کرد: باید در بودجه سال آینده کشور سهم گیلان به‌صورت ویژه‌تر دیده شود تا کمبودهای استان طی چند سال اخیر جبران گردد.

وی با اشاره به ظرفیت کم‌نظیر منابع بانکی در توسعه اقتصادی و سرعت بخشی به پروژه‌های عمرانی تصریح کرد: باید بانک‌ها برای رونق تولید و اشتغال پای‌کار باشند و بهترین راه برای توسعه اشتغال و سرمایه‌گذاری در شرایط فعلی همکاری بانک‌های داخلی با بخش خصوصی است.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با بیان اینکه در حال حاضر کشور با منابع داخلی اداره می‌شود و نقش سرمایه‌گذاران خارجی کم است، گفت: در حال حاضر سرمایه‌گذاری در بخش خصوصی توسط داخلی‌ها انجام می‌شود اما لازم است برای پویاتر شدن سرمایه‌گذاری‌ها زمینه برای آن‌ها محیا تر شود.

عباسی با تأکید بر تسهیل سرمایه‌گذاری در کشور و بهبود قوانین و آیین‌نامه‌ها در پی  آن، گفت: در حال حاضر بسیاری از سرمایه‌داران حاضر به سرمایه‌گذاری منابع خود در داخل کشور هستند اما بروکراسی‌های زائد موجب می‌شود رغبت سرمایه‌گذار کاهش پیدا کند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

سپاه و ناجا دو بازوی برقراری و تأمین امنیت در جامعه هستند

در دیدار فرمانده سپاه و انتظامی گیلان تأکید شد:

سپاه و ناجا دو بازوی برقراری و تأمین امنیت در جامعه هستند

ماسک را هر چند ساعت یکبار باید تعویض کرد؟

عضو کمیته علمی ستاد ملی مبارزه با کرونا :

ماسک را هر چند ساعت یکبار باید تعویض کرد؟