آذر ۱۳, ۱۳۹۵ کد خبر : 54746 خبر ها گفت و گو

مهار آتش سوزی در شهرستان های لاهیجان و لنگرود

مهار آتش سوزی در شهرستان های لاهیجان و لنگرود

گیلانیان : مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری گیلان با بیان اینکه آتش سوزی های جنگلی که جمعه شب در شهرستان های لاهیجان و لنگرود رخ داد،مهار شده است،گفت:بیشتر آتش سوزی مربوط به باغات متروکه بود.

افشین عزیزی در گفت وگو با خبرنگاران،با بیان اینکه آتش سوزی های جنگلی که جمعه شب در شهرستان های لاهیجان و لنگرود رخ داد،مهار شده است،اظهار کرد:بیشتر آتش سوزی مربوط به باغات متروکه بود.

وی افزود: دو مورد آتش سوزی یکی در مراددهنده شهرستان لاهیجان به وسعت ۲۰ هکتار و یک مورد دیگر در وسیرود کومله شهرستان لنگرود به وسعت کمتر از یک هکتار رخ داد که خوشبختانه مهار شده است.

مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری گیلان با یادآوری تندباد شب گذشته در آستارا،ادامه داد:این تندباد،با سرعت ۱۱۵ کیلومتر در این شهرستان وزید و آسیب هایی به تعدادی از سربندی های شهر وارد کرد.

عزیزی اضافه کرد:همچنین تندباد موجب قطع برق تعدادی از روستاهای شهرستان تالش از جمله حویق و کشلی شد که در حال حاضر،برق روستاهای بزرگ وصل شده است.

به گزارش ایسنا،اداره کل هواشناسی گیلان نیز بیشترین سرعت وزش باد روز گذشته را مربوط به آستارا با ۱۱۵ کیلومتر در ساعت و ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه اعلام و بیان کرده که وزش باد در استان همچنان ادامه دارد.

بنا به اعلام اداره هواشناسی گیلان،آسمان امروز استان صاف تا نیمه ابری،بعضی ساعت ها وزش باد گرم(بعضی نقاط شدید و خیلی شدید)خواهد بود./ منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*