گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
آگوست 8, 2011 کد خبر : 2175 خبر ها

انتصاب رییس جدید اداره روابط عمومی و امور بین الملل استانداری گیلان :

مهرابیان آمد ، پورحسن رفت

مهرابیان آمد ، پورحسن رفت

سمت راست : فردین محرابیان ، سمت چپ : علی پورحسنگیلانیان : استاندار گیلان طی حکمی ” فردین مهرابیان ” را به عنوان رئیس اداره روابط عمومی و امور بین الملل این استانداری منصوب کرد. در بخشی از این حکم آمده است: نظر به تعهد، توانمندی و تجارب ارزشمند و موثر حضرتعالی در عرصه های مختلف اجرایی به موجب این حکم به عنوان رئیس اداره روابط عمومی و امور بین الملل استانداری گیلان منصوب می شوید.
وی در ادامه اظهار امیدواری کرد: با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از توانایی اجرایی با هماهنگی لازم در انجام وظایف محوله و تحقق اهداف و سیاست های دولت خدمتگزار موفق و موید باشید.
” فردین مهرابیان ” پیش از این رئیس روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان بود. شنیده ها حاکی ست علی رغم اینکه مهرابیان در محفلی برای رفع حساسیت ، خود را “طالقانی” اعلام نموده نه مازندرانی !  عموم همکارانش در دانشگاه علوم پزشکی وی را مازندرانی می دانند .

تا پیش از انتصاب محرابیان “علی پور حسن ” شاعر متخلص به “علی آستانه”، نویسنده کتابهای : مجموعه شعر ، اندوه روشن ماه ، عاشقانه های یک روبات ، مضراب مژگان و تهیه کننده رسمی صدا و سیمای مرکز گیلان ، که سابقه ای در حوزه فرهنگ ، ادب و رسانه گیلان دارد ریاست اداره روابط عمومی و امور بین الملل استانداری گیلان را برعهده داشته است. شنیده شده وی به فعالیت فرهنگی و هنری خود در صدا و سیمای مرکز گیلان با عنوان مشاور مدیرکل و تهیه کننده صدا ادامه خواهد داد.

از شعر های اوست :

دریا

     اضطرابش را

            ساحل می داند وصخره

وآرامشش را

             تنها

            ماهیان می فهمند

           ومردی که خود را

                     به دریا می سپارد

” گیلانیان ” برای رئیسان جدید و قدیم آرزوی سلامتی و موفقیت دارد.

توضیح عکس :

سمت راست : فردین مهرابیان _ سمت چپ : علی پورحسن

اخبار مرتبط

نظرات

  • آقای پورحسن در پست خود در استانداری اهل زد و بند های خاص با برخی مدیران روزنامه های محلی بود ولی به درد سایر مطبوعات گیلان نخورد و همان بهتر که رفت . امید است که مدیر جدید روابط عمومی ادامه دهنده ی راه ناصواب پورحسن نباشد .

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی