گیلانیان
سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ Tuesday, 27 September , 2022
فوریه 24, 2014 کد خبر : 25081 خبر ها

مدیر روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان

مهلت ارسال آثار جشنواره منطقه‌ای فجر مطبوعات محلی تمدید شد

مهلت ارسال آثار جشنواره منطقه‌ای فجر مطبوعات محلی تمدید شد

گیلانیان : مدیر روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از تمدید مهلت ارسال آثار جشنواره منطقه‌ای فجر مطبوعات محلی گیلان خبر داد و اظهار کرد: جشنواره مذکور با حضور استان‌های مازندران، گلستان، قزوین، زنجان و اردبیل در نیمه دوم اسفند ماه سالجاری برگزار می‌شود.

قاسم مصفا در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه گیلان با اعلام تمدید این فرصت تا ۱۰ اسفند ماه سالجاری گفت: ارج گذاشتن و تجلیل از تلاشگران و فرهیختگان عرصه رسانه، ایجاد زمینه تبادل نظر و انتقال تجربه بین نشریات مکتوب و مجازی و تبیین نقش رسانه‌ها در ترویج آرمان‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران را از اهداف جشنواره مذکور اعلام کرد.

دبیر جشنواره منطقه‌ای فجر مطبوعات محلی آشنایی با ظرفیت‌ها و قابلیت‌های رسانه‌های مکتوب و مجازی و بهره‌گیری از این قابلیت‌ها را از اهداف دیگر جشنواره عنوان کرد و افزود: تبیین نقش رسانه‌ها در ایجاد همبستگی ملی در زمان پیروزی انقلاب اسلامی از جمله اهداف جشنواره منطقه‌ای فجر مطبوعات محلی است.

مدیر روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه ۱۶ محور برای جشنواره مذکور تدوین شده است گفت: نقش مردم و اتحاد مردمی در پیروزی انقلاب اسلامی و پس از آن، پیشرفت و فعالیت‌های صورت گرفته پس از انقلاب اسلامی، فرصت‌ها و چالش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی، تبیین چرایی حضور پرشورتر از پیش ملت در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن و تاثیر انقلاب اسلامی ایران در شکل‌گیری و پیدایش بیداری اسلامی از دیگر محورهای جشنواره منطقه‌ای مطبوعات محلی استان‌های شمالی است.

وی رشته‌های سرمقاله، مقاله، گزارش، یادداشت، مصاحبه، شعر، داستان کوتاه و خاطره و همچنین عکس را از بخش‌های جشنواره مذکور در مطبوعات محلی دانست و بیان کرد: رشته‌های مصاحبه، مقاله، گزارش، یادداشت، عکس و خبر از بخش‌های جشنواره در سایت‌ها و خبرگزاری‌ها است.

مصفا با اشاره به اینکه دبیرخانه جشنواره منطقه‌ای مطبوعات محلی استان‌های شمالی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان مستقر است علاقمندان می توانند تا پایان ساعت اداری روز ۱۰اسفند ماه آثار خود را برای شرکت در جشنواره به دبیرخانه ارسال نمایند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی