گیلانیان
جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱ Friday, 27 January , 2023
اکتبر 19, 2011 کد خبر : 3776 خبر ها

با توجه به درخواست ها برای حضور او در انتخابات آتی مجلس ، آیا :

قهرمانی چابک،در انتخابات ورود می کند یا خیر؟

قهرمانی چابک،در انتخابات ورود می کند یا خیر؟

اختصاصی گیلانیان : آیا مهندس روح الله قهرمانی چابک بر آتش درخواست های داغ و بی شمار مردمی برای شرکت در انتخابات آب سرد خواهد ریخت؟
پس از بازگشت بی سر و صدای سفیر ایران در کویت در سفری کوتاه به زادگاهش برای دیدار با اعضای خانواده ،جمعی از مردم در  دیدار با روح الله قهرمانی چابک از وی برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی ، دعوت کردند

در این باره یک منبع مطلع به خبرنگار  گیلانیان گفت : روح الله قهرمانی چابک به رغم درخواستهای مکرر مردم ، گروهها و شخصیتهای سیاسی ، دانشگاهی ،  فرهنگی و نخبگان استان که از حضور استاندار سابق گیلان در زادگاهش باخبرشده بودند ؛ هنوز برای شرکت در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به جمع بندی نهایی نرسیده است و پاسخ خوشحال کننده ای به اظهار  محبت های علاقمندانش نداده است.
همچنین در همین مدت کوتاه ، تعدادی از نامزدهای احتمالی حوزه انتخابیه شهرستان رودسر و املش به سفیر و نماینده تام الاختیار جمهوری اسلامی ایران در کویت اطلاع دادند که در صورت نام نویسی وی از این حوزه انتخابیه در این دوره از انتخابات نامزد نخواهند شد و بصورت یکپارچه از  نامزدی ایشان حمایت خواهند کرد.

از طرف دیگر تعداد قابل توجهی از کاندیداهای احتمالی شهرستان رشت نیز برای ائتلاف با قهرمانی چابک از وی درخواست کرده اند که استاندار سابق گیلان همان پاسخی را که به همشهریان خود داده بود به این افراد داده است.

اخبار مرتبط

نظرات

  • امیدوارم در صورت حضور برای همه حوزه های انتخابیه لیست واحد ارائه بدهد

  • سلام علیکم
    کاندیدای مردمی ، مومن و مذهبی رشت ، پزشک فعال و دلسوز مردم جناب آقای دکتر جعفرپور که به خواست جمع زیادی از دوستدارانش وارد عرصه انتخابات می گردد را فراموش ننمایید .
    در پناه حضرت حق موفق باشید.
    حامیان دکتر صادق جعفرپور

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی