تبلیغ
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ Wednesday, 17 October , 2018
مرداد ۱۵, ۱۳۹۶ کد خبر : 61446 خبر ها

موافقت استاندار گیلان با پرداخت هزینه بیمه تکمیلی خبرنگاران

موافقت استاندار گیلان با پرداخت هزینه بیمه تکمیلی خبرنگاران

گیلانیان : مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان با اشاره به مساعدت استاندار گیلان جهت پرداخت صد درصدی هزینه بیمه تکمیلی سال گذشته خبرنگاران،افزود:امسال نیز موافقت پرداخت هزینه بیمه تکمیلی از سوی دکتر نجفی اخذ شده است.

کریم خورسندی با بیان اینکه خانه مطبوعات استان گیلان در راستای حمایت از اصحاب رسانه و خبرنگاران استان طی یکسال اخیر پیگیر بیمه آنان بوده است، اظهار کرد:خانه مطبوعات استان از طریق صندوق حمایت از نویسندگان و هنرمندان مشکل بیمه ای بسیاری از خبرنگاران را حل و فصل کرده است.

وی با اشاره به مساعدت استاندار گیلان جهت پرداخت صد درصدی هزینه بیمه تکمیلی سال گذشته خبرنگاران،افزود: امسال نیز موافقت پرداخت هزینه بیمه تکمیلی از سوی دکتر نجفی اخذ شده است که به حساب خبرنگاران پرداخت خواهد شد.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان اعزام خبرنگاران به نمایشگاه مطبوعات تهران،برگزاری کلاس های روزنامه نگاری، اهدای بسته های حمایتی به بسیاری از خبرنگاران، رسیدگی به امور درمانی تعدادی از فعالان رسانه ای و… را از دیگر اقدامات صورت گرفته طی یکسال اخیر دانست.

خورسندی با اشاره به مشکلات بیمه خبرنگاران، تصریح کرد:معاون مطبوعاتی وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی به طور جدی اعلام کرده که مدیران رسانه ها موظف به بیمه نمودن نیروهای خود بوده و در این خصوص اعلام داشته که هزینه بیمه را نیز وزارتخانه پرداخت خواهد کرد.

وی بر لزوم ساماندهی خبرنگاران تاکید کرد و گفت:خانه مطبوعات استان گیلان هر ساله نسبت به پالایش اعضای خود و دعوت از اعضای جدید اقداماتی خواهد کرد؛ضمن اینکه اعتقاد داریم مدیران رسانه های استان باید در جذب و به کارگیری خبرنگاران و هیات تحریریه وسواس و دقت نظر بیشتری داشته باشند و از افراد کاربلد، توانمند و دارای ذوق بهره ببرند.

مدیرمسئول روزنامه سوال و جواب با اشاره به برنامه های روز خبرنگار امسال،خاطرنشان کرد:برنامه های امسال کمی متفاوت تر از سال های گذشته است و برای اولین بار بیش از ۵۰۰ خبرنگار فعال را مورد تقدیر قرار می دهیم.

وی از برگزاری مراسم روز خبرنگار در یکی از تالارهای بزرگ رشت خبر داد و اضافه کرد: مراسم روز خبرنگارا را از مجتمع خاتم الانبیاء(ص) به تالار بزرگ ماه عسل منتقل کرده ایم تا خبرنگاران در این همایش رسانه ای آسوده تر بوده و برای دید و بازدید همکارانشان در روزی که به نام خودشان است راحت تر باشند.

خورسندی ادامه داد:همچنین دو اجرای موسیقی زنده سنتی و کلاسیک به همراه میهمانان ویژه خواهیم داشت که مهم ترین آنان دکتر نجفی، استاندار گیلان خواهد بود؛ ضمن اینکه معاونین استانداری گیلان، فرماندار رشت، برخی از نمایندگان و اعضای منتخب شورای شهر و تعدادی از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان هم در مراسم روز خبرنگار حضور خواهند یافت.

فعال رسانه ای گیلان با بیان اینکه دو تن از منتخبین رسانه ها و مطبوعات استان در مراسم مذکور به نمایندگی از جامعه رسانه ای گیلان به بیان خواسته ها و مشکلات این حوزه خواهند پرداخت، یادآور شد:تجلیل از چند تن از پیشکسوتان مطبوعات استان و تجلیل از رسانه های فعال در حوزه دفاع مقدس از دیگر برنامه های مراسم روز خبرنگار امسال در استان گیلان خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

قابل توجه بیمه شدگان تامین اجتماعی :

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

قابل توجه استاندار محترم:

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

محور رودبار منجیل چالش ترافیکی گیلان

فرمانده پلیس راه گیلان :

محور رودبار منجیل چالش ترافیکی گیلان

برای حل مشکل نظام بانکی،نقدینگی،اشتغال وتورم تصمیم‌های جدی بگیرید

رهبر معظم انقلاب اسلامی در جلسه دو ساعت و نیمه با سران قوا درباره مسائل اقتصادی:

برای حل مشکل نظام بانکی،نقدینگی،اشتغال وتورم تصمیم‌های جدی بگیرید

بارگیری بیش از ۷۰ درصدی پستهای انتقال برق

مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان:

بارگیری بیش از ۷۰ درصدی پستهای انتقال برق

ظریف تضمینی برای حل مشکلات با FATF نداد

سیاست خارجی در هفته‌ای که گذشت؛

ظریف تضمینی برای حل مشکلات با FATF نداد