گيلانيان - .وبگاه حاميان پيشرفت و توسعه گيلان
ما نگوئیم بد و میل به ناحق نکنیم    جامه کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم
امروز پنج شنبه,۲۸ام دی ۱۳۹۶ - آخرین بروزرسانی پنج شنبه,۲۸ام دی ۱۳۹۶

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی :

موافقت مجلس با پیشنهاد افزایش حامل‌های انرژی بیکاری را تشدید می‌کند

گیلانیان : نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: موافقت مجلس با پیشنهاد افزایش حامل‌های انرژی در لایحه بودجه ۹۷ بیکاری را تشدید می‌کند.

جبار کوچکی نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت، با اشاره به افزایش حامل‌های انرژی در لایحه بودجه ۹۷ اظهار کرد: مجلس باید با مخالفت خود با پیشنهاد افزایش حامل‌های انرژی ازجمله بنزین، نفت گازوئیل و سایر فرآورده‌های نفتی را به میزان فعلی نگه دارد و مانع از افزایش قیمت‌ها شود.

وی با تاکید بر اینکه دولت باید مشخص کند که از محل حامل‌های انرژی دقیقاً چقدر درآمد دارد، افزود: دولت اعلام می‌کند که درآمدش از حامل‌های انرژی به حدود ۴۳ هزار میلیارد تومان می‌رسد که ما معتقدیم درآمدش از حامل‌ها تقریباً دو برابر میزان اعلام‌شده است.

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشنهاد ۱۸ هزار میلیارد تومانی دولت از حامل‌های انرژی و اختصاص آن به اشتغال گفت: دولت علاوه بر پیش‌بینی اعتبار مذکور پیشنهاد داده تا ۲۳ هزار میلیارد ریال از صندوق توسعه ملی برای اشتغال نیز اختصاص دهد و مجلس از اینکه دولت بااین‌همه اعتبار چه سطح اشتغالی را درصدد است تا ایجاد کنید اصلاً مشخص نیست.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تجربه نشان داده هر جا دولت برای اشتغال وارد شود موفقیتی حاصل نمی‌شود، خاطرنشان کرد: تاکنون طرح‌های زود بازدهی که در کشور ایجادشده نه‌تنها اشتغالی ایجاد نکرد بلکه افراد را بدهکار نیز کرده است.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت با تاکید بر اینکه موافقت مجلس با پیشنهاد افزایش حامل‌های انرژی از سوی دولت بیکاری را در کشور تشدید می‌کند، افزود: وقتی قیمت حامل‌های انرژی در کشور افزایش پیدا کند، سطح عمومی قیمت‌ها افزایش پیدا می‌کند و در پی آن تعطیلی کارخانه‌ها و افزایش بیکاری را در پی خواهد داشت.


کانال تلگرام گیلانیان
نظرات

نظری ثبت نشده است شما می توانید اولین نفر باشید

از انتشار نظرات توهین آمیز و خلاف ارزش های دینی و عرفی معذوریم
کلمات مشاهده شده در عکس را در کادر زیر آن وارد نمائید

 

*


پایگاه گیلانیان طبق مجوز صادره از سوی هیات نظارت بر مطبوعات و طبق قانون مطبوعات فعالیت می نماید

کلیه حقوق این پایگاه برای صاحبان آن محفوظ می باشد استفاده از مطالب گیلانیان با ذکر منبع بلامانع است.


رفتن به نوارابزار