جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ Friday, 22 June , 2018
دی ۱۴, ۱۳۹۶ کد خبر : 64486 خبر ها

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی :

موافقت مجلس با پیشنهاد افزایش حامل‌های انرژی بیکاری را تشدید می‌کند

موافقت مجلس با پیشنهاد افزایش حامل‌های انرژی بیکاری را تشدید می‌کند

گیلانیان : نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: موافقت مجلس با پیشنهاد افزایش حامل‌های انرژی در لایحه بودجه ۹۷ بیکاری را تشدید می‌کند.

جبار کوچکی نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت، با اشاره به افزایش حامل‌های انرژی در لایحه بودجه ۹۷ اظهار کرد: مجلس باید با مخالفت خود با پیشنهاد افزایش حامل‌های انرژی ازجمله بنزین، نفت گازوئیل و سایر فرآورده‌های نفتی را به میزان فعلی نگه دارد و مانع از افزایش قیمت‌ها شود.

وی با تاکید بر اینکه دولت باید مشخص کند که از محل حامل‌های انرژی دقیقاً چقدر درآمد دارد، افزود: دولت اعلام می‌کند که درآمدش از حامل‌های انرژی به حدود ۴۳ هزار میلیارد تومان می‌رسد که ما معتقدیم درآمدش از حامل‌ها تقریباً دو برابر میزان اعلام‌شده است.

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشنهاد ۱۸ هزار میلیارد تومانی دولت از حامل‌های انرژی و اختصاص آن به اشتغال گفت: دولت علاوه بر پیش‌بینی اعتبار مذکور پیشنهاد داده تا ۲۳ هزار میلیارد ریال از صندوق توسعه ملی برای اشتغال نیز اختصاص دهد و مجلس از اینکه دولت بااین‌همه اعتبار چه سطح اشتغالی را درصدد است تا ایجاد کنید اصلاً مشخص نیست.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تجربه نشان داده هر جا دولت برای اشتغال وارد شود موفقیتی حاصل نمی‌شود، خاطرنشان کرد: تاکنون طرح‌های زود بازدهی که در کشور ایجادشده نه‌تنها اشتغالی ایجاد نکرد بلکه افراد را بدهکار نیز کرده است.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت با تاکید بر اینکه موافقت مجلس با پیشنهاد افزایش حامل‌های انرژی از سوی دولت بیکاری را در کشور تشدید می‌کند، افزود: وقتی قیمت حامل‌های انرژی در کشور افزایش پیدا کند، سطح عمومی قیمت‌ها افزایش پیدا می‌کند و در پی آن تعطیلی کارخانه‌ها و افزایش بیکاری را در پی خواهد داشت.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

ستاره پرفروغ گيلاني ادبيات ايران

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

سالروز در گذشت جهان پهلوان نامجو بر شما تسلیت باد :

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

يكي ديگر از اعضاي تالار مشاهير گيلانيان را بيشتر بشناسيم :

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش

به یاد محرم هایی که حاجی آباد شاهد حضور حاجی بود :

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش