گیلانیان
سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ Tuesday, 24 May , 2022
ژوئن 18, 2021 کد خبر : 81914 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

جبار کوچکی‌نژاد :

میزان مشارکت مردم گیلان در انتخابات به بیش از یک میلیون نفر رسید

میزان مشارکت مردم گیلان در انتخابات به بیش از یک میلیون نفر رسید

گیلانیان : «جبار کوچکی‌نژاد»امروز(جمعه ۲۸ خرداد) در جمع خبرنگاران ضمن تشکر از حضور مردم استان گیلان در پای صندوق‌های رأی ابراز داشت: این حضور پرشور دل همه مومنان و خانواده‌های شهدا و ایثارگران را شاد کرد و  واقعا مشارکت مردم در انتخابات امسال تا به این جا قابل تحسین بوده است.

نماینده مردم شهرستان‌های رشت و خمام ضمن درخواست از همه مردم برای شرکت حداکثری در انتخابات در ساعات پایانی تصریح کرد: در اینجا لازم می‌دانم از تمام آن‌هایی که هنوز رأی نداده‌اند دعوت کنم که حتما به پای صندوق رای آمده و شرکت کنند زیرا انتخاب حق آنان است و به موجب آن مشکلاتی که دشمنان در برابر نظام قرار دادند، رفع می‌شود.

کوچکی‌نژاد در بحث اینکه اولین وظیفه افرادی که اسمشان از‌ صندوق‌های رأی به عنوان رئیس جمهور و یا شوراهای اسلامی بیرون می‌آید چیست اذعان کرد: مروم با رای خود در حقیقت به ما پیامی می‌دهند از طرفی مردم در تمام صحنه‌هایی که نظام به حمایت نیاز داشته حضور یافته‌اند و تمام موفقیت‌های ما از پشتیبانی و مشارکت آنان نشأت گرفته است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه کشور تلاش رسانه‌های دشمن و معاند و بمباران شدید تبلیغاتی آنان برای دلسرد کردن مردم را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: دشمن همه کار کرد تا مردم به پای صندوق‌های رای نروند اما می‌بینیم که فقط در همین گیلان و تا به اینجای کار تعداد مشارکت کنندگان در انتخابات از یک میلیون رای عبور کرد و یک حرکت بزرگ در استان شکل گرفت.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکهحدود یک ساعت دیگر تا پایان اخذ رأی باقی مانده است یادآور شد: از مردم می‌خواهیم که بیایند و  مشارکت خود را در انتخابات بالا ببرند زیرا پیام مردم در رای آن‌ها تجلی پیدا می‌کند و انتظار داریم رییس جمهور آینده ما هم به آنان توجه ویژه‌ای داشته باشد.

نماینده مردم شهرستان‌های رشت و خمام در مجلس تصریح کرد: نزدیک به ۳۰۰ کاندیدای شورای اسلامی شهر در رشت داشتیم بنابراین شمارش آرا نزدیک به ۴۸ ساعت طول می‌کشد تا مشخص شود اما با توجه به سیستم‌هایی که نصب شد به احتمال فراوان نتایج انتخابات شوراها در شهر رشت تا ساعت ۱۲ یا یک فردا مشخص می‌شود.

وی در پایان لزوم کارآمدتر شدن شوراهای شهر و روستا و انتخاب شهرداران متخصص را هم به عنوان یکی از وظایف شوراها متذکر شد و خاطرنشان کرد: روند شمارش آراء و اعلام نتایج آن به غیر از شهر رشت در شهرهای دیگر استان گیلان مانند شهر انزلی، تالش و لاهیجان کمی طول می‌کشد و احتمالا نتایج تا فردا غروب مشخص خواهد شد.

 

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد