گیلانیان
یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ Sunday, 5 April , 2020
اکتبر 4, 2019 کد خبر : 75240 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان :

ناجا برای مقابله با فساد با تمام قوا در کنار قوه‌قضائیه است

ناجا برای مقابله با فساد با تمام قوا در کنار قوه‌قضائیه است

گیلانیان : فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان با اشاره به همراهی ناجا با قوه قضائیه گفت: ناجا با ایستادگی و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن، مبارزه با قاچاق در راستای اهداف رهبر کبیر انقلاب و با رهنمودهای فرماندهی کل قوا با تمام توان در مقابله با فساد در کنار حاکمیت و قوه قضائیه قرار دارد.

سردار محمدرضا اسحاقی در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه این هفته شهرستان  رشت با گرامیداشت هفته ناجا اظهار کرد: نیروی انتظامی با بهره‌گیری از نیروهای توانمند، برای شکوفایی و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی پا در عرصه شهادت نهاده و از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند.

وی «پلیس هوشمند امین مردم» را شعار  نیروی انتظامی در سال پیش روی عنوان کرد و افزود: بهره‌مندی از کارکنان فهیم پرتلاش، مسؤول، عاشق و خدمتگزار از ویژگی مهم و سرمایه‌های مؤثر نیروی انتظامی استان است.

فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان با تأکید بر اهمیت امنیت به سبب ارزش آن به‌عنوان مهم‌ترین نعمت الهی گفت: مادامی‌که انسان غرق عافیت بوده و مزه ناامنی را نچشیده باشد به‌اندازه افرادی که درگیر ناامنی شده‌اند ارزش این نعمت الهی را درک نخواهد کرد.

اسحاقی نعمت امنیت را گواراترین نعمت بشر از نگاه روایات دانست و افزود: پلیس دخیل در ایجاد و حفظ امنیت بوده و نام امنیت با نام پلیس در تمام جهان طنین‌انداز است.

فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان با اشاره به جایگاه ناجا در حفظ امنیت و صیانت از جان و مال مردم بیان کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در به‌کارگیری ظرفیت‌های میان برد در راستای دستیابی به پیشرفت و نیل به  دستیابی نیروی در طراز جمهوری اسلامی، متناسب با اصول و آموزه‌های اسلامی همراه با تخصص و مهارت ویژه در راستای صیانت از جان و مال مردم پیشرو است.

وی با بیان اینکه مبارزه با ناامنی در حوزه‌های مختلف فرهنگی اجتماعی، سیاسی و سایبری از فعالیت‌های مهم نیروی انتظامی است، گفت: بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب، نیروی انتظامی تحرک خوبی داشته و جلو رفته است، ازاین‌رو؛ ناجا برای رساندن این سازمان به نقطه طراز جمهوری اسلامی باید بدون توقف به انتظارات نظام، رهبر و مردم در ابعاد ساختاری، انسانی، ابزاری، اخلاقی و رفتاری پاسخ مثبت دهد.

اسحاقی با بیان اینکه ارتقای معرفت دینی، روحیه ولایت مداری، شایسته‌سالاری با رویکرد جوان‌گرایی از برنامه‌های مهم نیروی انتظامی است، افزود: توسعه و ارتقای آمادگی و توان عملیاتی، مقابله با قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با سرقت‌های کلان، کاهش تصادفات و تلفات جانی، پیش‌بینی، پیشگیری و مبارزه با فساد اخلاقی، توسعه و ارتقای آموزش‌های فردی و گروهی، ارتقای خدمات معیشتی و مبارزه با خرید و حمل سلاح  در دستور کار ناجا قرار دارد.

فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان با اشاره به جوانب مختلف مبارزه نیروی انتظامی در راستای ایجاد امنیت و صیانت از جان و مال مردم تصریح کرد: ناجا با ایستادگی و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن، مبارزه با قاچاق در راستای اهداف رهبر کبیر انقلاب و با رهنمودهای فرماندهی کل قوا با تمام توان در مقابله با فساد در کنار حاکمیت و قوه قضائیه قرار دارد و اهدای خون شهدای عزیز ناجا در تأمین امنیت، نشان از جدیت ناجا در تأمین امنیت جامعه اسلامی است.

اسحاقی با بیان اینکه تمام آحاد جامعه با پلیس در ارتباط بوده و مردم، ناجا را نماد حاکمیت می‌دانند، افزود: داشتن ایمان، بصیرت و بهره‌مندی از پشتوانه مردمی ویژگی‌های مهمی است که پلیس ایران را با پلیس کشورهای جهان متفاوت کرده است.

وی با تأکید بر اینکه  مردم با حفظ هوشیاری و رعایت قوانین و  مقررات خادمان خود را در حفظ امنیت یاری دهند، گفت: همکاری مردم با پلیس باعث شکوفایی، بالندگی و حفظ امنیت بیشتر در استان و کشور خواهد شد.

فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان با تبریک هفته نیروی انتظامی به خانواده بزرگ ناجا افزود: برای همه خدمتگزاران صدیق  نظام مقدس جمهوری اسلامی، مردم فهیم و بصیرت قانون‌مدار استان گیلان تحت زعامت رهبر معظم انقلاب آرزوی سربلندی و عزت داریم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

بزرگ‌ترین سد مخزنی گیلان سرریز شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان:

بزرگ‌ترین سد مخزنی گیلان سرریز شد

اعلام نرخ خرید تضمینی برگ سبز چای

رئیس سازمان چای کشور:

اعلام نرخ خرید تضمینی برگ سبز چای

صادرات غیر نفتی گیلان در سال گذشته، ۱۲ درصد رشد داشته است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان:

صادرات غیر نفتی گیلان در سال گذشته، ۱۲ درصد رشد داشته است

شیب ابتلا به کرونا در گیلان نزولی شد

نماینده تام‌الاختیار وزیر بهداشت در گیلان:

شیب ابتلا به کرونا در گیلان نزولی شد

تحویل سال در کنار بیماران کرونایی