گیلانیان
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ Saturday, 8 August , 2020
مارس 26, 2017 کد خبر : 58013 خبر ها

رئیس ستاد انتخابات گیلان خبر داد :

نام نویسی افزون بر ۱۲هزار و ۲۰۰ نفر در پنجمین دوره انتخابات شوراها در گیلان

نام نویسی افزون بر ۱۲هزار و ۲۰۰ نفر در پنجمین دوره انتخابات شوراها در گیلان

گیلانیان : رئیس ستاد انتخابات گیلان گفت: بر اساس آخرین آمار ثبت شده در سامانه ستاد انتخابات، با احتساب افرادی که تاکنون نام نویسی کرده اند، مجموع داوطلبان در استان به ۱۲ هزار و ۲۰۸ نفر رسیده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری گیلان محمد احمدی پور اظهار کرد: یک هزار و ۷۸۷ نفر تا ساعت ۱۴ امروز در گیلان داوطلب پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شدند.

وی با بیان اینکه تا زمان حاضر مجموع تعداد داوطلبان در گیلان به ۱۲ هزار و ۲۰۸ نفر رسیده، ادامه داد: از این تعداد داوطلبان شهری یک هزار و ۵۱۶ نفر و داوطلبان روستایی نیز ۱۰ هزار و ۶۹۲ نفر هستند.

به گفته رئیس ستاد انتخابات گیلان، ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا تا ساعت ۲۴ امروز در فرمانداری ها و بخشداری ها ادامه خواهد یافت.

برابر اطلاعیه ستاد انتخابات کشور، داوطلبان ثبت نام شوراها،‌ نگران نداشتن گواهی عدم سوء‌ پیشینه نباشند و تکمیل فرم خود اظهاری در محل فرمانداری یا بخشداری برای ثبت نام کافی است.

به گزارش ایرنا، نام نویسی از داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با سراسر کشور از ساعت هشت صبح دوشنبه ۳۰ اسفندماه سال ۱۳۹۵ در فرمانداری ها و بخشداری های گیلان آغاز شد.

پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، ۲۹ اردیبهشت ماه امسال برگزار می شود.

بر اساس آخرین تقسیمات کشوری ، استان گیلان دارای ۱۶ شهرستان، ۵۲ شهر و ۴۳ بخش، ۱۰۹ دهستان و ۲۵۸۳ آبادی دارای سکنه است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*