گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
ژانویه 9, 2013 کد خبر : 16293 خبر ها

معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري گيلان :

نتایج آزمون استخدامی تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی استان گیلان اعلام شد

نتایج آزمون استخدامی تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی استان گیلان اعلام شد

گیلانیان : معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان از اعلام نتایج آزمون استخدامی  تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی و انتقالی از کلانشهر دستگاه های اجرایی استان گیلان که در بیست و ششم اسفند سال گذشته برگزار شد، خبرداد.

خسرو صادقی با بیان اینکه ۸۵۷ نفر از نیروهای قراردادی دستگاه های اجرایی در این آزمون شرکت کردند که ۲۰۳ نفر از این افراد حدنصاب لازم را کسب کردند، گفت : اسامی افراد پذیرفته شده، به ترتیب اولویت و به میزان یک ونیم برابر و رعایت مجوزهای قانونی جهت انجام گزینش و سایر مراحل قانونی به دستگاه های اجرایی استان اعلام شد.

وی افزود : پذیرفته شدگان ملزم به سپردن تعهد محضری مبنی بر خدمت به مدت ۱۰ سال در محل جغرافیایی مورد انتقال بوده و پس از پذیرفته شدن در آزمون استخدامی حق تغییر محل جغرافیایی خود را تا مدت تعیین شده نخواهد داشت و در صورت تغییر محل خدمت در طول مدت مذکور حکم پیمانی آنان لغو خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گیلان اظهار داشت : در صورتی که نفرات اصلی در مهلت مقرری که توسط دستگاه اجرایی به آنان اعلام خواهد شد، به محل انتخابی خود مراجعه ننمایند به منزله انصراف تلقی می گردد و نسبت به معرفی افراد جایگزین به ترتیب اولویت اقدام خواهد شد.  منبع : استانداری گیلان

اخبار مرتبط

نظرات

  • با سلام. بنده جزء افرادی بودم که امتحان دادم و از هفته قبل به هر جایی زنگ زدم تا از اسامی اطلاع پیدا کنم ولی موفق نشدم.

  • با سلام ،آزمون جدید سال ۹۱ برای تبدیل وضعیت قراردادی های منتقله از کلانشهر در چه تاریخی برگزار می شود؟؟؟؟خواهش میکنم بپرسید….

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی