گیلانیان
یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ Sunday, 15 December , 2019
آذر ۷, ۱۳۹۸ کد خبر : 76065 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

نماینده آستارا در مجلس :

نحوه افزایش قیمت بنزین توسط دولت کارشناسی شده نبود

نحوه افزایش قیمت بنزین توسط دولت کارشناسی شده نبود

گیلانیان : نماینده آستارا در مجلس شورای اسلامی با گلایه از عملکرد دولت، گفت: نحوی افزایش قیمت بنزین توسط دولت کارشناسی شده نبود.

ولی داداشی عصر پنچ شنبه در آیین تجلیل از خادمین و فعالان هفته وحدت در محل سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی آستارا، با اشاره به گرانی قیمت و سهمیه‌بندی بنزین، اظهار کرد: متاسفانه دولت در بحث افزایش قیمت و سهمیه‌بندی بنزین کار دقیق و حساب‌ شده‌ای را انجام نداده است.

نماینده آستارا در مجلس با گلایه از عملکرد دولت، گفت: نحوی افزایش قیمت بنزین توسط دولت کارشناسی نبود.

وی با تاکید بر اینکه هر گونه اغتشاش و آشوب در جمهوری اسلامی ایران محکوم است و مردم هرگز اجازه نخواهند داد تا دشمن وارد کشور شود، افزود: تدبیر و سخنان اندیشمندانه رهبر معظم انقلاب در حمایت از اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین و تصمیم سران قوا، حجت را بر همگان تمام کرد و به پشتوانه تاکیدات ایشان بود که مردم صف خود را اغتشاشگران جدا کردند.

داداشی بر ضرورت اتحاد و همدلی در جامعه تاکید کرد و گفت: حاکمیت و جامعه نیازمند همدلی و وحدت است و در شرایط کنونی همه باید با وجود مشکلات متحد باشند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

گیلانیان به گزارش فارس : با دستور محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه هنرمندان کماکان از پرداخت مالیات به صورت کامل معاف هستند؛ این در حالی است که مالیات حقوق کارگران و کارمندان پیش از پرداخت به آن‌ها از حساب‌شان کسر می‌شود!

سلبریتی‌ها لاکچری