گیلانیان
پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ Thursday, 6 October , 2022
می 24, 2014 کد خبر : 27294 خبر ها

نخستین جشنواره استانی«تا ظهور»ویژه میلاد امام زمان(عج) در گیلان

نخستین جشنواره استانی«تا ظهور»ویژه میلاد امام زمان(عج) در گیلان

گیلانیان به نقل از هیأت رزمندگان اسلام شهرستان شفت، نخستین جشنواره استانی ” تا ظهور…” ویژه ولادت حضرت مهدی موعود(عج) با موضوعات مرتبط با فرهنگ انتظار و مهدویّت شامل: چند رساانه ای (عکس، فیلم کوتاه، صوت و نماهنگ)؛ ۲٫ انیمیشن و گرافیک؛ ۳٫ وبلاگ نویسی و۴٫ متون ادبی ( دل نوشته، شعر و نثر ادبی ) برگزار می شود.

علاقه مندان شرکت در جشنواره در تمامی گروه های سنّی می توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره از صندوق پستی به آدرس( شهرستان شفت- حرم شهدای گمنام-دفتر هیأت رزمندگان اسلام) و یا رایانامه جشنواره به آدرس (hamidrezahdn@yahoo.com ـــhamidrezahdn@Gmail.com )ارسال فرمایند.

در این فراخوان آخرین مهلت ارسال آثار ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۲۰/۰۳/۱۳۹۳ می باشد و قابل تمدید نیز نخواهد بود و آثار در پس از جمع آوری توسط هیأت داوران بررسی و برگزیده می شود.

لازم به ذکر است جوایز نفرات اول هر بخش : ۱۵۰۰۰۰۰ ریال + تندیس نخستین جشنواره؛ جوایز نفرات دوم هر بخش : ۱۰۰۰۰۰۰ ریال + تندیس نخستین جشنواره و جوایز نفرات سوم هر بخش : ۵۰۰۰۰۰ ریال + تندیس نخستین جشنواره در نظر گرفته شده است.

جوایز و هدایای برگزیدگان جشنواره در جشن بزرگ حضرت مهدی (عج) روز جمعه ساعت ۱۱ صبح در مسجد جامع ولیعصر(عج) شهرستان شفت اهدا خواهد شد.

همچنین شرکت کنندگان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشر با شماره تلفن ۰۹۱۱۶۰۰۴۹۸۷ (دبیر جشنواره) تماس حاصل نمایند.

شفت

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی