گیلانیان
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022
فوریه 12, 2014 کد خبر : 24714 خبر ها

نخستین واگذاری زمین در پهنه صنعتی در منطقه آزاد انزلی

نخستین واگذاری زمین در پهنه صنعتی در منطقه آزاد انزلی

گیلانیان به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی همزمان با دهه مبارک فجر نخستین واگذاری زمین در پهنه صنعتی منطقه از تاریخ تأسیس منطقه آزاد انزلی انجام شد .

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت : همزمان با ایّام الله دهه فجر نخستین واگذاری زمین به سرمایه گذار از سوی این سازمان در پهنه صنعتی منطقه از تاریخ تأسیس سازمان منطقه آزاد انزلی صادر شد.

وی ادامه داد: به منظور حمایت بیشتر از سرمایه گذاران و اجرای اولویت‌های تعیین شده در طرح جامع منطقه آزاد انزلی، زمینی به مساحت بالغ بر ۳ هزار مترمربع از اراضی تحت مالکیت این سازمان براساس قرارداد اجاره، برای اجرای طرح توسعه خطوط تولید به یکی از شرکت‌های تولیدی داخلی موفق در عرصه کارآفرینی، اشتغالزایی و صادرات واگذار شده است.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه این اقدام در راستای برنامه‌های حمایتی-مدیریتی جدید این سازمان در زمینه حمایت از طرح‌های سرمایه گذاری صادرات محور صورت گرفته است، اضافه کرد: باعنایت به محدودیت اراضی تحت مالکیت این سازمان در محدوده ۳۲۰۰ هکتاری، دست یابی به اهداف تعیین شده به منظور جذب سرمایه گذار و ایجاد اشتغال مولد، بدون همکاری نهادهای دولتی مالک اراضی محدوده منطقه و ساکنین روستاهای منطقه میسر نخواهد بود.

وی تصریح کرد: پیش از این سازمان منطقه آزاد انزلی طی فراخوانی به مالکین اراضی محدوده این منطقه، آمادگی خود را برای ارائه مجوزهای لازم به طرح‌های سرمایه گذاری که در قالب طرح جامع منطقه آزاد انزلی است، اعلام کرده بود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی