گیلانیان
دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ Monday, 26 September , 2022
آوریل 2, 2015 کد خبر : 35663 خبر ها

نشست مجمع نمایندگان با نماینده ولی فقیه در گیلان

نشست مجمع نمایندگان با نماینده ولی فقیه در گیلان

اختصاصی گیلانیان : نشست مجمع نمایندگان استان گیلان با آیت الله قربانی با حضور اکثریت اعضا برگزار شد و هر یک از نمایندگان در سخنان کوتاهی به بیان مشکلات روز کشور و استان پرداختند.

با توجه به سفر قریب الوقوع رئیس جمهور به گیلان که پیش بینی می شود اواخر فروردین صورت گیرد پیشنهاد نمایدگان استان مصوبات ۲۰۰ ، ۳۰۰ پروژه را مقبول ندانستند بلکه با استفاده از بیان نماینده ولی فقیه خواستار انجام چند پروژه مهم از قبیل : آزاد راه – راه آهن قزوین ، رشت ، آستارا و به قائم شهر – سدها و پتروشیمی شرق گیلان شدند .

البته در این نشست نگرانی عدم وجود امنیت سرمایه گذاری در استان و فقدان متولی شاخص برای این بخش، برای حفظ اراضی کشاورزی و ملی و جلوگیری از تغییر کاربری اراضی پیش بینی معیشت کشاورزان اعم از برنجکار و چایکار و غیره ، افزایش راههای مواصلاتی با توجه به مهمان پذیری استان ، پرداختن به مقوله فقر و اشتغال استان با توجه به آمار بالا ، توجه مضاعف به امور فرهنگی و مبحث طلاق و غیره نیز مطرح شد .

در پایان پس از ارائه طریق و ارشاد نماینده ولی فقیه در استان مقرر شد بمنظور همصدایی اهم نیازمندی استان بصورت مکتوب در اختیار نماینده ولی فقیه گذاشته شود و حتی در صورت امکان قبل از سفر یک جلسه هماهنگی نمایندگان با نماینده ولی فقیه نیز برگزار شود .

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی